Замовляйте дублікати автомобільних ключів в «ЛоксМайстер Київ-Центр»!

Одним з важливих напрямів роботи магазину «ЛоксМайстер Київ-Центр» є виготовлення найрізноманітніших дублікатів ключів, в тому числі і автомобільних. Клієнти доволі часто замовляють дублікати автомобільних ключів в «ЛоксМайстер Київ-Центр», оскільки вже переконалися, що саме в нас можна швидко та якісно виготовити дублікат як найпростіших механічних автомобільних ключів, так і найсучасніших ключів запалювання з транспондером (мікрочіпом).

Ось і нещодавно до нас в магазин звернувся клієнт із проханням виготовити автомобільний ключ для Ford Focus 2007 р.в. Тож наші фахівці, не марнуючи часу, відразу стали до роботи.

Відзначимо, що для виготовлення автомобільних ключів використовуються бланки ключів та спеціальне обладнання найвідомішого світового виробника – компанії KEYLINE® (Італія), що забезпечує найвищу якість дублікатів.

Найрізноманітніші автомобільні марки, можливість виготовлення дублікатів з транспондером на базі оригінальних автомобільних бланків, автомобільні ключі з викидним лезом, а також можливість виконання ремонту або заміни корпусу зламаного або потертого автомобільного ключа – додаткові аргументи на користь «ЛоксМайстер Київ-Центр» на вул. Гоголівська, 48.

Отже, копія ключа Ford Focus була виготовлена у лічені хвилини, що надзвичайно сподобалось нашому клієнту, який відзначив не лише оперативність та якість роботи, а й порівняно низьку вартість дубліката, який не лише відмикає механічну частину замка, а ще й спрацьовує в електронній частині, керуючи імобілайзером автомобіля, без якої автомобіль неможливо завести.

Якщо Ви також зіткнулися з необхідністю виготовлення дубліката автомобільного ключа – магазин «ЛоксМайстер Київ-Центр» – Ваш надійний асистент з питань дублювання автомобільних ключів. Не довіряйте виготовлення автомобільних ключів випадковим «спеціалістам». Звертайтесь в «ЛоксМайстер Київ-Центр»! Наші сертифіковані спеціалісти мають усе необхідне, аби дублікат ключа було виготовлено швидко та якісно!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *