11 друзів Оушена нервово палять в кутку.

маленька коротка замітка .

випадок  з реального життя  , буквально вчора ввечері .

Отже квартира  , у історичній частині Львова вулиця примикаюча до Личаківської ,китайські двері , знаєте “металеві” такі ,аля  пліка під дерево горіх 🙂 , з тих китайських це варіан був кращим. Встановлена сигналізація ,державна служба охорони і 30 секунд на розблокування сигналки.
Злодії відкривають циліндровий  замок , зауважте відкривають не ломають серцевину,бо навіть в “китайцях” тоді встановлювався примітивний,але захист . Уявіть собі за 30 секунд , до ввімкнення 90 децибельного ревуна і сигналу на пульт охорони, злодії встигають обшарити квартиру , викрасти певні готівкові кошти і золоті прикраси .Час прибуття охорони і цій частині міста 2-3хв . вони каву пють за рогом.
За менші кошти  що викрали зловмисники, можна було поставити, навіть  на ті двері ,хоча би добру серцевину Мультилок чи Аблой . Що господар і зробив , але вже після. Встановив серцевину MUL-T-LOCK Interactive+, це нова модель 2013р. за досить демократичні гроші .

30секунд на пограбування , це крутіше за  Джорджа Клуні та його “11 друзів Оушена”  разом із Ніколасом Кейджом в “викрасти за 60 секунд” 🙂

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *