9 липня – День локсмайстра

Кожної другої суботи липня локсмайстри відзначають професійне свято. Такою незвичною для українця професією Державний класифікатор поповнився ще  у 2003 році. Саме відтоді майстри з продажу, налагодження та експлуатації систем замикання і контролю доступу почали відзначати День локсмайстра.
 
Традиційно ми звикли викликати таких майстрів, аби полагодити, замінити або встановити продукцію безпеки. Проте професійні стандарти, які встановлюються до представників цієї професії, є значно вищими.   
 
Сучасний локсмайстер чудово знається на високих технологіях замикання, орієнтується у тенденціях світових трендів безпеки, підходить до вирішення питання замикання та технічного укріплення об’єкту комплексно. Професійний локсмайстер впорається як з механічними, так і з електронними системами замикання, знайде рішення питання контролю доступу до приватного або комерційного приміщення.
 
Рівняючись на міжнародний досвід, українські локсмайстри мають власні професійні об’єднання та свята.
 
Громадська організація Українська Локсмайстер Федерація  об’єднує локсмайстрів та дбає про розвиток та вдосконалення її професіоналів та галузі уцілому. УЛФ була створена у 2002 році з метою об’єднання локсмайстрів (від англ. – «майстер з питань замикання») для розробки та впровадження прогресивних стандартів та розповсюдження серед українських споживачів якісних технологій замикання, встановлення і пропагування стандартів поведінки та професійної етики, обміну досвідом з іноземними Локсмайстер Федераціями, а також підвищення кваліфікаційного рівня тих, хто працює у визначеній галузі. Українська Локсмайстер Федерація входить до Європейської Локсмайстер Федерації (ELF). Аналогічні громадські організації діють у більшості країн світу.
 
Цього року святкування вже не вперше відбудеться після Міжнародного технічного семінару, що пройде напередодні та збере представників галузі безпеки з вітчизняних та зарубіжних компан.
 
 
 
 
 
Мережа магазинів з монтажем ЛоксМайстер® налічує 13 магазинів в 10 містах України, в яких провідні фахівці в галузі замкових технологій нададуть максимум інформації про продукцію, допоможуть визначитися з вибором і встановлять продукцію безпеки у вашій оселі або в офісі.
 
В асортименті мережі магазинів з монтажем ЛоксМайстер® вашій увазі запропонують продукцію безпеки від 20 провідних світових виробників, асортимент якої постійно оновлюється і розширюється.
 
Професійні майстри мережі магазинів здійснять монтаж, гарантійне і післягарантійне обслуговування продукції, виготовлять складні чиповані ключі та запропонують рішення контролю доступу для об’єкта будь-якої складності. Наші клієнти, серед яких низка відомих компаній України та світу, довіряють нам найцінніше – свою безпеку. Наша основна мета – зробити життя українців спокійніше і безпечніше.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *