Аэропорт Бориспіль зачинено на електромагніти YLI

Нещодавно менеджерами магазину "ЛоксМайстер Академмістечко" була виконана заявка аеропорту "Бориспіль" на придбання партії електромагнітних замків.
 
Виконуючи технічне завдання замовника, були запропоновані електромагніти YLI® (Ілі) моделі YM-280T та кронштейни АВК-280ZL для монтажу на двері, що відчиняються всередину.
 
Продукція виробництва компанії YLI Electronic була обрана замовником не даремно, оскільки з 2011 року на всіх профільних конструкціях терміналу "D" несуть свої захисні функції, забезпечуючи надійний контроль доступу, врізні електроригельні замки YLI® (Ілі) моделі YB-500A.
Продукція компанії YLI Electronic популярна у багатьох країнах світу та акредитована у Європейському Союзі. Завдяки надійності роботи та конкурентним цінам, продукція YLI Electronic є вельми популярною й в Україні. Асортимент складає всі необхідні опції для організації та контролю доступу дверей з різноманітних матеріалів: металевих, дерев’яних, скляних та профільних конструкцій. Крім виконавчих елементів СКД, в арсеналі компанії є також і електромагнітні замки для утримання дверей еваковиходів у відчиненому стані, а також кнопки для вільного виходу персоналу.
 
Розробниками YLI Electronic не забуті й питання естетичного вигляду накладних електромагнітних замків. Усі вони мають додаткові декоративні кришки з нержавіючої сталі та алюмінієві кутові накладки.
Мережа магазинів "ЛоксМайстер" рада запропонувати надійну та просту продукцію YLI® (Ілі) всім бажаючим. Спробуйте та переконайтесь у цьому на власному досвіді!
 
 
 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *