Академічний театр ім. Лесі Українки у Дніпродзержинську тепер з СКД на базі продукції ROSSLАRЕ®

Нещодавно фахівцям магазину «ЛоксМайстер Дніпро» у Дніпропетровську пощастило долучитись до вирішення завдань з розмежування доступу у одній з найгарніших будівель Дніпродзержинська, у якій розташований академічний музично-драматичний театр ім. Лесі Українки. Ця будівля належала колишній Народній аудиторії та була побудована на початку ХХ ст. в 1900 році, має статус пам’ятки історії та архітектури міського значення.Система контролю доступу (СКД) для театру ім. Лесі Українки
 
Побудова системи контролю доступу (СКД) у такому одночасно красивому та цікавому закладі – була справжньою подією. Адміністрація театру поставила задачу фахівцям «ЛоксМайстер Дніпро»: організувати зручний доступ на об’єкт двом сотням співробітників театру з гнучким графіком роботи. Вирішення цього завдання було реалізовано на базі автономного контролера ROSSLАRЕ® AC-D31 (Рослер) для внутрішнього застосування, що надає доступ за кодом або за допомогою безконтактної картки. Пам’ять контролера може містити 500 безконтактних карт або чотиризначних кодів доступу.
 
В якості виконавчого елемента системи контролю доступу (СКД) у Дніпродзержинському театрі була обрана електромеханічна защіпка EFF EFF® E7 (Ефф Ефф), що вигідно вирізняється серед аналогів, адже характеризується високою якістю при відносно низькій ціні. На точці пропуску були встановлені дві кнопки виходу. Перша з них – для дверей виходу з приміщення. Нею стала зручна безконтактна кнопка ROSSLАRЕ® EX-H22. Друга ж кнопка була встановлена у охорони закладу для дистанційного відкриття дверей у разі потреби.
 
Для користування новоствореною системою контролю доступу усі співробітники Дніпродзержинського академічного музично-драматичного театру ім. Лесі Українки отримали особисті безконтактні картки доступу стандарту Em-Marine 125kHz. Ще один заклад культури та одночасно історична пам’ятка «осучаснилась» за допомогою новітніх електромеханічних пристроїв замикання від світового лідера у галузі виробництва контролерів – ізраїльської компанії ROSSLАRЕ®.
 
Система контролю доступу (СКД) для театру ім. Лесі Українки
 
 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *