Антипаніка для “Дніпросталі” – за європейськими стандартами

Команда Дніпровського Локсмайстра провела роботи з оновлення пристроїв антипаніки і дотягувачів на заводі "Дніпросталь".
 
Підприємство є ключовим проектом корпорації "Інтерпайп" – компанії-флагмана трубного і колісного бізнесу країни.
"Дніпросталь" є новим заводом, відбудованим з нуля за проектом італійських проектувальників. І, природно, з європейським підходом до обладнання дверей.
А це означає – обов’язкова наявність пристроїв «антипаніки» на всіх значущих дверях – щоб у разі позаштатних ситуацій співробітники і відвідувачі Дніпросталі могли безперешкодно покинути приміщення підприємства. Однак, проекти проектами, а життя йде своєю чергою. Жорсткі реалії експлуатації в українських умовах продемонстрували малий запас міцності проектно встановлених пристроїв. Експлуатаційне, вітрове, термальне навантаження, а також елементарний бруд зробили свою справу – менш ніж через два роки понад 80% антипаніки і дотягувачів вийшли з ладу.
 
На зміну виробам італійських брендів були поставлені відмінно зарекомендовані на теренах України фінські дотягувачі ABLOY® ( аблой ) і пристрої антипаніки NEMEF ( Немеф ).
 
За задумом фахівців Дніпровського Локсмайстра, встановлена на точках проходу продукція, при належному догляді, надовго забезпечить антивандальну і протипожежну безпеку на об’єкті.
 
 
 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *