АВТОНОМНЕ РІШЕННЯ КОНТРОЛЮ ДОСТУПУ

 

В магазин «ЛоксМайстер на Подолі» часто звертаються представники підприємств с запитом встановити системи контролю доступу в приміщення, які вони тимчасово орендують. Стандартні системи контролю доступу, побудовані на електромагнітах, електрозащіпках або електроригелях потребують доопрацювання дверей та прокладання дротів, а це в свою чергу буріння, свердління, бруд, шум, неестетичний вигляд приміщення де проводились роботи. Крім цього такі системи залежать від електропостачання, а перебої з електропостачанням, нажаль, в наш час не дивина. І головне – замовникам треба автономне рішення контролю доступу, яке буде використовуватися тимчасово і в разі потреби можна буде його демонтувати без шкоди для дверей.

Для невеликих підприємств ми можемо запропонувати оптимальне вирішення цієї проблеми. Мова йде про ручку з кодовою панеллю CODE-IT від компанії Mul-T-Lock.

CODE-IT – це cучасне технологічне рішення від виробника провідних замкових технологій MUL-T-LOCK (Ізраїль), доступне у магазині «ЛоксМайстер на Подолі». Ця ручка за допомогою коду керує заскочкою механічного замка. Таким чином, можна швидко, легко і недорого організувати контроль доступу у внутрішніх дверях як офісних приміщень, так і приватних будинків, які не вимагають серйозного контролю над переміщенням людей.

Аналогічно до звичайної фурнітури, ручка CODE-IT™ встановлюється в комплекті із механічним замком, – без зайвих зусиль, без проведення кабелю та додаткових отворів у дверях чи рамі. Таке рішення цікаве тим, що CODE-IT може бути встановлена на заміну старій фурнітурі без заміни замка та циліндру. Отже, дозволяє організувати контроль доступу з мінімальними витратами, що особливо актуально для орендованих офісів.  Компактний механізм кодового замка, вбудований в ручку, дозволяє автоматично замикати двері, просто закривши їх, а відкривати за допомогою персонального коду. Можливість введення в пам’ять замку до 9 кодів дозволяє кожному співробітнику мати свій персональний код.

Фахівці магазину «ЛоксМайстер на Подолі» окрім продажу продукції безпеки, пропонують також надати повний спектр супутніх послуг: консультація з питань безпеки, професійний монтаж, сервісне обслуговування нашої продукції тощо.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *