Багатоточкове закриття для висококласних дерев’яних дверей

Коли якість зустрічається з якістю – у підсумку ми завжди матимемо відмінний результат. Саме так вийшло з висококласними дверима від київської компанії «Завод Протекон» і замками з багатоточковим закриттям від «ЛоксМайстер» на Подолі.
 
Співпрацюють компанії вже досить давно. «Завод Протекон» відомий у столиці, як один з лідерів-фахівців у виробництві дерев’яних меблів. Це одна з провідних київських компаній, що працює з клеєними виробами із деревини. Компанія виготовляє і двері, і меблі, і сходи, і різноманітні столярні вироби.
 
Для своєї новинки – складного дверного блоку з авторською обробкою і системою безпечного закриття – компанія звернулася за замками в «ЛоксМайстер» на Подолі. Для ексклюзивних дверей фахівці обох компаній знайшли найкраще рішення – замок GeGe® Multi-Door BS55/72 з багатоточковим закриттям.
Його компактна конструкція дозволила ідеально «вписатися» у потрібне місце для врізання та зберегти елегантний зовнішній вигляд висококласних дверей.
 
До того ж, завдяки броньованим накладкам та циліндровим механізмам Mul-T-Lock®, а також тому, що механізм зварений з фронтальною планкою, замок – втілення справжньої надійності.
Він здатний не тільки надійно закрити двері, а й пасує до їх вишуканого дизайну і захищає від можливих вандальних дій.
 
 
 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *