Безкомпромісне рішення ультимативної безпеки на вхідні двері RB-DOORS(Mul-T-Lock)

Важко представити сьогодні людину, яка не користується новітніми розробками в галузі техніки, електроніки, яка не бажає почувати себе впевнено та стабільно в будь якій ситуації.
Поєднання цих складових в ХХІ столітті, можна порівняти з таким поняттям як Власна безпека, чи Безпека майна. 
Мережа магазинів з монтажем ЛоксМайстер, пропонує до Вашої уваги розробку ізраїльських фахівців з безпеки, електромеханічний замок: KnockN’Lock(КНОКнЛОК).
Безкомпромісність ізраїльської розробки полягає в її унікальності та здатності забезпечити високу ультимативну безпеку Вашого майна. Цей пристрій має широкий спектр застосування, але найкраще його використати як активний елемент безпеки на вхідні двері.
Механізм електромеханічного замока: KnockN’Lock(КНОКнЛОК), працює за допомогою бездротової передачі даних через серії ударів крізь тверді матеріали.  Фізичний код доступу, який складається з 4-х, 5-ти або 6-ти цифр і має 1 000 000 можливих комбінацій, передає серію з 17 ударів, що являє собою криптостійку комбінацію часових інтервалів між ударами, яка змінюється з кожною передачею фізичного коду і має егіміліарди (мільярди мільярдів) варіантів.
Поєднаши замок KnockN’Lock(КНОКнЛОК) з дверима від ізраїльського виробника  
RD-DOORS(МUL-Т-LOCK), можна отримати чудове рішення з безпеки.

  

В магазині ЛоксМайстер Академмістечко Ви зможете випробувати, як працює пристрій, отримати професійну консультацію, та зробити свій вибір у бік надійного та технологічного продукту безпеки для власного майна.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *