БЕЗПЕКА ПОЧИНАЄТЬСЯ З ПІД’ЇЗДУ

Нині у столиці і у регіонах більшість будинків – багатоквартирні. І щоразу їх мешканці хочуть, аби у під’їзді було чисто та затишно, аби до так званого передпокою житла не потрапляли сторонні люди.

У Локсмайстер завжди готові надавати рішення для найбільш затребуваних громадянами ситуацій. Відмінною рисою роботи мережі є першочергово якість – послуг та продукції – та оперативність у виконанні поставлених завдань. 
Нещодавно до столичного Локсмайстер на вулиці Братська звернулися мешканці багатоквартирного будинку, на першому поверсі якого розташований магазин. Протягом багатьох років жильці будинку є постійними клієнтами Локсмайстер. Цього разу виникла потреба встановити контроль доступу до одного з під’їздів.
 
Майстри встановили контролер, дотягувач та електромагніт.  Зручність та надійність системи забезпечується завдяки високій якості комплектуючих СКД –  електромагніта YLI (ілі) та дотягувача RIOBI (ріобі).  Бюджетний на ціною, комплекс має відмінні технічні характеристики та працюватиме довго на радість мешканцям будинку. 
 
 
У Локсмайстер завжди запропонують рішення, яке оптимально підійде саме Вам – будь це великий офісний центр чи маленький офіс, заміський будинок  або під’їзд. У безпеці не буває дрібниць – тому будь яку  операцію, пов’язану з безпекою, довірте професіоналам.
 
 
 
Мережа магазинів з монтажем ЛоксМайстер® налічує 13 магазинів в 10 містах України, в яких провідні фахівці в галузі замкових технологій нададуть максимум інформації про продукцію, допоможуть визначитися з вибором і встановлять продукцію безпеки у вашій оселі або в офісі.
 
В асортименті мережі магазинів з монтажем ЛоксМайстер® вашій увазі запропонують продукцію безпеки від 20 провідних світових виробників, асортимент якої постійно оновлюється і розширюється.
 
Професійні майстри мережі магазинів здійснять монтаж, гарантійне і післягарантійне обслуговування продукції, виготовлять складні чиповані ключі та запропонують рішення контролю доступу для об’єкта будь-якої складності. Наші клієнти, серед яких низка відомих компаній України та світу, довіряють нам найцінніше – свою безпеку. Наша основна мета – зробити життя українців спокійніше і безпечніше.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *