Безпека працівників козятинського м’ясокомбінату під контролем

Влітку до фахівців ЛоксМайстер Київ Центр звернулась адміністрація козятинського м’ясокомбінату. Було необхідно обладнати виходи з приміщень системами анти паніки та встановити дотягувачі на промислові двері.
 
Локсмайстри запропонували комплексну програму по вирішенню цього питання. Було встановлено:
Пристрій антипаніки серія Smart 3650 – це накладний пристрій для евакуаційних виходів, для подвійних дверей, 2 точки замикання (вгору, вниз). Також для зручності закривання двері обладнали дотягувачем RYOBI бізнес серії D-1554. Та комплексним рішенням замикання – замок Sashlock та циліндром мультилок.
ПАТ «Козятинський м`ясокомбінат» в Україні є лідером з виробництва напівфабрикатів, ковбасних виробів та свіжого м’яса. Починаючи з 2003 року комбінат є основним постачальником яловичини для виробництва гамбургерів для мережі ресторанів Mc’Donalds, з 2006 року безперервно працює з таким торгівельними мережами як МЕТРО, БІЛЛА та іншими.
 
За європейськими нормами кожні двері виходу з громадських приміщень повинні бути забезпечені пристроєм аварійного виходу «Антипаніка». Основна мета цих пристроїв – не використовуючи ключ, забезпечити негайне й легке відкривання дверей під впливом рук або тіла. Тож тепер ми впевнені, що ще одне українське підприємство, лідер своєї галузі, підходить до вирішення питань по цивілізованому, не шкодуючи грошей на безпеку своїх працівників.
 
Дякуємо за довіру до наших фахівців, та бажаємо підприємству успіху та продуктивної роботи.
 
 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *