Безпека у вас на дачі – це наша задача!

Дачний сезон ще не закінчився – а волоцюги вже нишпорять у літніх будинках! Як пише сайт kriminal.tv, у Калинівському районі Вінницької області дачникам так набрид злодюжка, який тягнув все, що погано лежало, що люди вирішили самі його затримати. Слідчі з’ясували, що на рахунку чоловіка шість обкрадених будинків. Було б і більше, коли б не тверда громадянська позиція самих жителів. Вони затримали злодія.

Проте скоро дачники поїдуть у місто. Почнеться золота пора для крадіїв, які не втратять нагоди понишпорити у легкодоступному помешканні, бомжів, які залюбки переживуть морози у затишному будиночку.

Якщо така перспектива вас не радує , тоді слід захистити дачу від ворюг. По-перше, встановити решітки на вікнах. По-друге, подбати про безпеку вхідних дверей, дверей на горищі, гаражу та сараю. Зазвичай, на дачу не приходять досвідчені медвежатники, адже їх «профіль» – елітне житло, де є дорогоцінні речі. На дачах «спеціалізуються» пияки, для яких двадцять гривень виторгу від вкраденого – теж непоганий дохід. Тому встановивши навіть продукцію класу Standard Security, ви надійно захистите своє літне помешкання.

Ми радимо обирати замкові циліндри та висячі замки від MUL-T-LOCK® (мультилок) та ABLOY® (аблой). Циліндри замків слід захищати фурнітурою, наприклад, від чеського виробника ROSTEX® (ростекс).

Кошти, вкладені у високоякісну продукцію безпеки, сповна окупляться навесні, коли, приїхавши на дачу, ви насолоджуватиметесь свіжим повітрям, а не прибиратимете безлад за непроханими гостями.

У найближчому магазині ЛоксМайстер® фахівці підкажуть, як найкраще захистити дачу у міжсезоння.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *