Безпека Вашого об’єкту – у надійних руках

В магазині ЛоксМайстер® у місті Дніпропетровськ – новий співробітник. Максим Корнілов, перш ніж приєднатися до дружньої команди локсмайстрів,працював інспектором зі здачі якості будівельно-монтажних робіт у генпідрядній будівельній організації з розширення мережі  зв’язку для одного з мобільних операторів.
 
Пройшовши стажування та розпочавши наприкінці 2010 року роботу у мережі магазинів з монтажем ЛоксМайстер®, новий співробітник  надає консультації та здійснює сервісне обслуговування клієнтів магазину – нарізання ключів, перекодування циліндрів,  а також адміністративні процедури.
 
Впевнені, що безпека – один з головних пріоритетів у житті кожного громадянина. Команда ЛоксМайстер® об’єднує співробітників, які вкрай відповідально ставляться до своєї справи, а відтак – до потреб кожного клієнта. Локсмайстри постійно підвищують свій професійний рівень: беруть участь у галузевих заходах та проходячи навчання в Українській Локсмайстер Федерації, вони стають справжніми експертами у питаннях безпеки, які готові захисти Вашу оселю або бізнес.
 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *