Чи може бути сейф надійним?

Чи може бути сейф надійним, особливо якщо він вітчизняного виробництва? МОЖЕ! У цьому переконався на власному досвіді один із наших клієнтів, який звернувся до мережі ЛоксМайстер в Івано-Франківську із бажанням придбати сейф.
Зазвичай, коли мова йде про сейфи, то на думку спадає їх настінне розміщення. А от модель FB.300.C виробництва компанії ПАРИТЕТ-К може бути вмонтована у підлогу.ПАРИТЕТ-К модель FB.300.C
Найбільшою популярністю ця модель сейфу користується для встановлення у приватних будинках. Сейф розроблений таким чином, що ніби розчиняється у квартирі – знайти його може тільки власник, який точно знає де схованка для особливо важливих речей була встановлена.
Після монтажу у підлогу сейф накривається плитою, яка знаходиться на одному рівні з підлогою. Саме ця плита і відповідає за надійне укриття схованки від сторонніх осіб.
Також нагадуємо що сейфи можуть бути укомплектовані замком KNOCK N’LOCK™ (нок ен лок) ізраїльського виробництва. Даний замок отримав народну назву «дятел» за характерні постукування, які можна почути при відмиканні. Це акустичний сигнал який неможливо ні перехопити ні зімітувати.
Перевага KNOCK N’LOCK™ (нок ен лок) – у відсутності механічного ключа. Відтак визначене число осіб матиме змогу отримати доступ до вашого сейфу без необхідності виготовлення ключів. І такі сейфи не зможуть бути вскриті грабіжниками, бо відсутня замкова шпарина. У разі необхідності, можна змінити код доступу KNOCK N’LOCK™ (нок ен лок).
Що стосується вогнестійкості вбудованих сейфів, то слід зазначити, що сертифікованих таких продуктів не буває. Вогнестійкість сейфа визначається властивостями підлоги і не залежить від його конструкції, але ряд виробників сейфів використовують вогнетривкі матеріали в конструкції дверей сейфів.
 
Шукаєте сейф? приходьте в мережу ЛоксМайстер та отримайте повну консультацію та професійні послуги з монтажу.
 
 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *