Чому безпеку варто довіряти професіоналам

Те, що двері варто добре захищати, розуміють усі. А от що треба добре захищати усі двері, нажаль, деякі розуміють лише після того, як станеться щось погане.

От і наша клієнтка добре захистила вхідні двері у власну квартиру, встановивши якісні двері, замки та фурнітуру, а от надійний захист на двері тамбуру, що відділяють квартиру від сходової клітини, не встановила. А з огляду на те, що тамбур – лише на цю квартиру, зрозуміло, що таке рішення зіграло на користь зловмисників, адже легко зламавши двері тамбуру і закривши їх зсередини, вони мали достатньо часу, аби зламати якісну систему безпеки на основних дверях, бо за відсутності власників квартири ніхто їх не міг побачити. І добре ще, що на момент відсутності власників в квартирі не було цінних речей, тому зловмисники майже нічого не вкрали. А якби навпаки?


Отже, довіряйте свою безпеку професіоналам, оскільки прорахунки в безпеці в майбутньому можуть достатньо дорого  коштувати. Не повторюйте чужих помилок. Адже розумні люди, як відомо, навчаються на чужих помилках. Тому звертайтесь к нам в «ЛоксМайстер Київ-Центр» і наші спеціалісти грамотно захистять Вас від несподіванок.


Тому зараз для  нашої клієнтки ми не лише ремонтуємо пошкоджені зловмисниками двері, замки, циліндри та фурнітуру, а й розробляємо комплексне рішення по захисту тамбура, адже він з огляду на особливості планування має бути захищений якнайкраще. Далі буде.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *