Чудо з Азії на українському ринку

RYOBIДверний дотягувач є малопомітним, але надзвичайно важливим елементом у дверях. І якщо в приватному будинку або в квартирі дверні доводчики можна зустріти рідко, то в приміщеннях фірм, установ та організацій різної форми власності дотягувач – звичний елемент у дверях.

доводчики RYOBIУ мережі магазинів з монтажем ЛоксМайстер пропонують дотягувачі дверей від лідера світового виробництва. Високоточні японські – від концерну RYOBI.
Завдяки широкому асортименту, в магазинах ЛоксМайстер можна обрати дотягувачі в кожні двері. Відповідно до технічних характеристик ваших дверей (а саме сфери їх застосування, ваги призначення) дверні дотягувачі належать до таких груп: дверний дотягувач для внутрішніх дверей, дверний дотягувач внутрішніх і зовнішніх дверей, дверний дотягувач для промислових внутрішніх та зовнішніх дверей, врізний дверний дотягувач.

А також різних категорій: Преміум, Бізнес та Бюджет, які відрізняються способом регулювання класу дверного дотягувача (сили зачинення).

доводчики RYOBI

Для спеціальних дизайнерських рішень, вам запропонують дверні дотягувачі врізного (прихованого) монтажу та спеціальні дотягувачі-завіси підлогового монтажу для скляних, металевих та дерев’яних дверей з регульованим класом потужності, в тому числі – для застосування на важких дверях та для жорстких умов експлуатації. Ви можете обрати дотягувач дверей стандартної тяги, стандартної тяги з монтажем на рамі, паралельної тяги, ковзної тяги та ковзної тяги з монтажем на рамі. Пропоновані дотягувачі дверей є ергономічними та мають лаконічний дизайн та підходячу кольорову гаму корпусів та тяг – тому обраний виріб ніяк не порушить зовнішній вигляд дверей та приміщення. Дверні дотягувачі у ЛоксМайстрі мають різні варіанти кольорових рішень та обробок, завдяки чому не лише за технічними характеристиками, але і за дизайном підійдуть до будь-яких вхідних дверей.


Дверні дотягувачі керують зачиненням дверей та захищають замки та дверні конструкції від пошкодження. Також дверні дотягувачі виконують функції збереження тепла та протипожежного захисту. Дверні дотягувачі є невід’ємним елементом практично будь-якої Системи контролю доступу. Дверні дотягувачі різні за класами потужності, тому їх можна застосовувати на різних дверях – від надлегких міжкімнатних до важких промислових дверей з вагою до 180 кг.
Дверні дотягувачі зазвичай функціонують за таким принципом: щоб відчинити двері, людина має докласти зусилля. Це зусилля механічно передається на дотягувач і акумулюється стисканням вбудованої в корпусі дотягувача пружини, яка, повертаючись у вихідне положення, дає змогу здійснювати регульований процес зачинення дверей. Саме ж регулювання здійснюється завдяки регулюванню швидкості перетікання масла в спеціальних каналах.

Монтувати дверні дотягувачі повинні виключно професіонали. У ЛоксМайстер Буковини обравши дверний дотягувач завжди можна замовити його монтаж.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *