Циліндри KABA experT в мережі ЛоксМайстер

Мережа магазинів "ЛоксМайстер" представляє на ринку України асортимент продукції міжнародного концерну KABA (штаб-квартира у Швейцарії). Один з підрозділів концерну – австрійська компанія Kaba GMBH розташована в місті Херцогенбурзі (Herzogenburg). Ця компанія спеціалізується на системах замикання, в першу чергу механічних.

Мережа "ЛоксМайстер" в своєму асортименті має лінійку циліндрів KABA, що мають ультимативний рівень захисту завдяки технологіям, які використовуються при їх виготовленні. Найкращим представником даної лінійки є циліндри KABA experT.
 
Головними особливостями циліндрів KABA experT є:
1. Випробувана технологія повороту ключа, захищена новим міжнародним патентом (реєстрація дійсна до 2020 року)
2. Замикання захищене кодовою карткою
3. Модульна система: одна вставка для усіх типів циліндрів
4. Доступна в наступних видах профілів: євро, S-овальний та S-круглий
5. Можливість інтеграції чи установки в мехатронну систему Kaba elolegic
6. Можливість виготовлення на різних свердлильних станках
7. Чотири ряди пінів, розміщених радіально по відношенню до циліндра (до 22 пар штифтів) дають такі переваги:
  • Теоретична кількість варіантів – до 270 млн.
  • Максимальна безпека зачинення
  • Надійний захист від маніпуляцій із застосуванням найсучасніших методів зламу
  • Додаткове кодування забезпечується не за рахунок додаткового сегментування пінів, а завдяки різному розміщенню
  • Кожна з 22 пар пінів на кожній стороні циліндра може варіюватися в різних позиціях, але по відношенню один до одного не існує ніяких обмежень у варіюванні.

Ключі можуть бути стандартної форми, а також і з подовженою рукояткою, для зручності інсталяції циліндру в комплексне рішення безпеки дверей, яке включає в себе використання захисних накладок (броненакладок). Довжина тіла ключа між ручкою та стержнем не менший, ніж 17 мм, завдяки чому ключ убезпечений від зламу.

Технологія виготовлення із застосуванням автоматичного способу направленого фрезерування забезпечує дотримання найвищої точності і гарантує захист від зношення внаслідок високої частоти користування та забезпечує доступ до циліндрів.
Завдяки постійному співвідношенню довжин пінових пар забезпечується найвища гарантія проти маніпулювання. Усі піни виготовлені з загартованої та нікельованої хімічним способом сталі. В якості додаткової опції можливе також використання пінів спеціальної форми з особливо міцних сплавів (підвищений захист від висвердлювання). Завдяки застосуванню спеціальних штифтових форм гарантується підвищена надійність відкривання.
За більш детальною інформацією звертайтеся до мережі магазинів з монтажем "ЛоксМайстер" – наш персонал надасть Вам докладну інформацію про продукцію та порадить, як найкраще захистити Ваше майно від зазіхань зловмисників.
Зв’язатися з найближчим магазином "ЛоксМайстер" Ви можете, переглянувши сторінку «Мережа магазинів», або зателефонувавши за телефоном безкоштовної гарячої лінії 0 800 300 8130 (безкоштовно з усіх стаціонарних телефонів в межах України).

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *