Циліндри KABA GEGE – це безпечно…

Магазин ЛоксМайстер Академмістечко радий запропонувати для своїх клієнтів продукцію від Європейского виробника механізмів безпеки компанії KABA GEGE.

Циліндри австрійського виробництва досить швидко знайшли свою аудиторію завдяки виключній європейській якості, і зараз впевнено завойовують український ринок замкової продукції. 
У мережі магазинів з монтажем ЛоксМайстер представлені циліндри KABA® expert (Каба Експерт) та GEGE® pExtra (Геге пекстра).

Головними особливостями продукції є захист від відкриття відмичками та методом «бампінг». Захист від злому (висвердлювання, висмикування, перелом) забезпечують матеріали, з яких виготовлені кодові елементи, загартований гвинт і кріплення сердечника.
Циліндри KABA® expert (Каба Експерт) і GEGE® pExtra (Геге пекстра) в комплекті з надійною броненакладкою, яка обов’язково має використовуватися на металевих дверях, перетворюються на гаранта найвищого ступеня захисту.
Магазин ЛоксМайстер Академмістечко запрошує всіх, хто цінує свій спокій, та хоче бути впевненим у безпеці свого майна, звернути увагу на ексклюзивний продукт безпеки представлений в мережі магазинів ЛоксМайстер.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *