Дбати про безпеку треба заздалегідь!

Рано чи пізно кожен власник рухомого майна задумується про його безпеку. «Краще рано, ніж пізно», – визнали власники квартири у чернівецькій новобудові. Повернувшись з двотижневого відпочинку, родина застала жахливу картину: зламані замки, відкриті двері та гармидер у кімнатах… Одразу стало зрозуміло – поки господарів не було вдома, у помешканні «похазяйнували» крадії.
Отримавши неприємний досвід, власники квартири вирішили більше не наражати на ризик майно та життя і звернулися до фахівців Локсмайстер для захисту оселі.
«Оскільки квартира знаходиться на третьому поверсі, – прокоментував ситуацію експерт з безпеки чернівецького магазину Святослав Вівчарик, – крадії діяли шаблонно – шляхом впливу на найуразливішу частину у вхідних дверях. Зламавши низькоякісну фурнітуру та циліндр замка, крадії спокійно проникли до оселі. Через те, що багатоквартирний будинок зданий у експлуатацію не так давно, шум дриля або інших електроінструментів не викликав підозр у сусідів».
 
Аби запобігти у подальшому подібній ситуації, клієнт за порадою локсмайстрів зупинив свій вибір на двох комплектах високосекретних циліндрів MUL-T-LOCK Interactive (мультилок інтерактив) та захисних протекторах MUL-T-LOCK SL3 (мультлиок).
 
Для надійного зберігання дорогоцінностей власник обікраденої квартири придбав сейф-розетку.
Подбайте про безпеку заздалегідь, аби не повторити сумного досвіду нашого нового клієнта!
 
 
 
Мережа магазинів з монтажем ЛоксМайстер® налічує 13 магазинів в 10 містах України, в яких провідні фахівці в галузі замкових технологій нададуть максимум інформації про продукцію, допоможуть визначитися з вибором і встановлять продукцію безпеки у вашій оселі або в офісі.
 
В асортименті мережі магазинів з монтажем ЛоксМайстер® вашій увазі запропонують продукцію безпеки від 20 провідних світових виробників, асортимент якої постійно оновлюється і розширюється.
 
Професійні майстри мережі магазинів здійснять монтаж, гарантійне і післягарантійне обслуговування продукції, виготовлять складні чиповані ключі та запропонують рішення контролю доступу для об’єкта будь-якої складності. Наші клієнти, серед яких низка відомих компаній України та світу, довіряють нам найцінніше – свою безпеку. Наша основна мета – зробити життя українців спокійніше і безпечніше.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *