Дитячій «Фортеці» – дорослу безпеку

Для дітей завжди хочеться творити з усією душею і любов’ю, саме цей принцип знаходиться в основі роботи закладу, який нещодавно відкрив двері для наших дітей, а саме – дитячий садок «Фортеця» в Ірпені. Він був побудований під патронатом держави, згідно всіх норм і стандартів, і по праву є одним з найсучасніших дитсадків у Київській області.
 
Загальна площа дитсадка складає 2,5 тис. м², заклад розрахований на 140 маленьких вихованців. Є спортивний зал, зал для музичних занять, розвиваючі іграшки, дитячі майданчики і унікальне футбольне поле.
 
Для обладнання системи доступу групи вхідних дверей фахівці мережі «ЛоксМайстер» запропонували комплексне рішення з безпеки, до якого увійшли:
– Чеська фурнітура Rostex® (ростекс) For plastic door;
– Замок для профільних дверей португальського виробництва Santos® (сантос) Profile Lock 726;
– Німецька електромеханічна заскочка Eff Eff ® (еффефф) і японський дотягувач RYOBI® (ріобі).
З гордістю можемо сказати, що роботи із забезпечення комплексної безпеки фахівцями магазину «ЛоксМайстер» були виконані якісно та в строк. Пропускна система працює за допомогою безконтактних карток. Дане рішення фахівців «ЛоксМайстер» перевірено часом і досвідом, є універсальним, не вимагає великої кількості часу для реалізації, а також може бути застосоване на вже побудованих об’єктах.
Не може не радувати той факт, що керівництво компаній стало розуміти необхідність створення якісних комплексних рішень з безпеки для наших діток. Це означає, що соціальна свідомість зростає, і наша держава крок за кроком, кожним маленьким або великим вчинком, наближає нас до безпечного майбутнього України.
 
 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *