Двоє молодиків здійснили 5 квартирних крадіжок за два тижні

Квартирні крадіжки – найпоширеніший вид майнових злочинів. Багатьох, в тому числі – і «героїв» новини, приваблює перспектива такої швидкої наживи. 
 
«У Луганській області затримали двох 25-річних жителів міста Стаханов, які протягом двох тижнів здійснили п’ять квартирних крадіжок. – Повідомляє сайт kriminal.tv. – Обидва вже були неодноразово судимі. Крадіжки зловмисники здійснювали з квартир в багатоповерхових будинках, з будинків в приватному секторі і з офісів. Жертвами злодіїв, в основному, ставали їхні знайомі. У приміщення злодії проникали через кватирки і незачинені вхідні двері або видавлювали вікна. Виходили через вхідні двері.
 
Здобиччю молодих людей стали 5 плазмових телевізорів (середня вартість кожного – 5 тис. грн.), Мікрохвильова піч та офісна техніка. Украдене вони намагалися збути на ринку міста. При прийомі апаратури у підприємців, які займаються продажем б/в техніки, вони не викликали підозр, оскільки разом з технікою були вкрадені також і документи на неї. Зараз злодії затримані. Перевіряється їх причетність до скоєння інших подібних злочинів. Всі вкрадені речі повернені законним власникам».
 
Аби ваша оселя чи офіс належно встояли під часу візиту таких непроханих «гостей», слід вжити максимум заходів із забезпечення належного рівня їх безпеки.
 
Пропонуємо розглянути, як же обікрадені, про яких йдеться у новині, могли уникнути крадіжки:
« У приміщення злодії проникали через кватирки, видавлювали вікна». – Запобігти такому способу проникнення до оселі можна, встановивши решітки та спеціальні замки на вікна. Адже сучасні євро вікна – справжня знахідка для домушника. Без надійного замка їх легко відкрити без особливих підручних засобів за лічені секунди.
 
 
«Заходили і виходили через вхідні двері».  Через вхідні двері до оселі несанкціоновано проникають найчастіше.  Чи знаєте ви, що жодної ролі не відіграє якість самих дверей, якщо у них стоїть неякісний за­мок? За статистикою МВС, 39,2% квартирних крадіжок скоюють шляхом вибивання та виламу­вання серцевини замка вхідних дверей, а ще 13,3% – підібравши ключ або відмичку. Тобто більш ніж половина квартирних кра­діжок відбувається внаслідок дії на циліндр замка.
 
Циліндровий механізм – найважливіша ланка циліндрового замка. Саме тому так важливо встановлювати ви­сокосекретні циліндри і захищати їх броненакладками. Слід встановлювати два замки: один основний, а інший додатковий. Один із замків має обов»язково бути таким, щоби зачинявся та відчинявся з середини за допомогою ключа.
 
У такому випадку неможливо буде вийти через двері. Виходити назад доведеться, знову ж таки, через вікно або балкон. А це підвищує вірогідність, що злодія помітять.
 
У  мережі ЛоксМай­стер  запропонують ши­рокий вибір найнадійніших та найякісніших замків і циліндрів від світових вироб­ників: Mul-T-Lock (мультилок), Abloy (аблой), Vaсhette (вашет), Knock N’Lock (нок лок) , Santos (сантос)та багатьох інших.  Професійні локсмайтри здій­снять якісну установку продук­ції, забезпечать гарантійне та піс­лягарантійне обслуговування.
 
Будьте пильними та виявіть слабкі місця у системі безпеці власної оселі. Доки за вас цього не зробили крадії.
 
 
 
Мережа магазинів з монтажем ЛоксМайстер® налічує 13 магазинів в 10 містах України, в яких провідні фахівці в галузі замкових технологій нададуть максимум інформації про продукцію, допоможуть визначитися з вибором і встановлять продукцію безпеки у вашій оселі або в офісі.
 
В асортименті мережі магазинів з монтажем ЛоксМайстер® вашій увазі запропонують продукцію безпеки від 20 провідних світових виробників, асортимент якої постійно оновлюється і розширюється.
 
Професійні майстри мережі магазинів здійснять монтаж, гарантійне і післягарантійне обслуговування продукції, виготовлять складні чиповані ключі та запропонують рішення контролю доступу для об’єкта будь-якої складності. Наші клієнти, серед яких низка відомих компаній України та світу, довіряють нам найцінніше – свою безпеку. Наша основна мета – зробити життя українців спокійніше і безпечніше.
 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *