Електромагнітний дверний замок – надійний захист квартири або офісу.

Силовий електромагнітний замок – надійна система контролю і обмеження доступу в квартиру, офіс або інше приміщення. На відміну від механічних запірних механізмів, пристрій не має ригелів та інших звичних елементів фіксації. Електромагнітні замки блокують двері за рахунок сили електромагнітного тяжіння. Розкрити такий пристрій звичними методами злому набагато складніше.

Електромагнітні замки широко використовують у якості додаткового замка у металевих дверях вхідної групи житлових приміщень: при частому доступі використовується електронний ключ чи цифровий код. В разі залишення такого приміщення на довгий термін використовується механічний замок.

Модельний ряд запірних механізмів ділиться на три типи: врізні, накладні і наполовину врізні. Третій тип запірних механізмів забезпечує найбільш високий рівень безпеки за рахунок посадки, яка частково топиться в порожнину дверного полотна, зводячи до мінімуму небезпеку зриву запірного механізму.

Крім типу посадки, електромагнітні замки відрізняються силою фіксації. Головне, що потрібно знати, – рівень тяжіння запірного механізму прямо пропорційний силі магнітного поля. На ринку представлені моделі з силою тяжіння від 50 до 1200 кг.

На окрему увагу заслуговують моделі зі спеціальним датчиком, який відслідковує статус живлення від електромережі і ступінь притиску двері. Якщо живлення обладнання пропаде або на відповідну частину техніки буде наклеєна смужка скотча (одна з найпоширеніших хитрощів зловмисників, завдяки нещільної посадці двері можна розблокувати без особливих проблем), датчик негайно оповістить про інцидент власника охоронної системи і пульт централізованої охорони.

Працівники магазину з монтажем “Локсмайстер Буковина” що на вул. Шевченка 52 спеціалізуються на установлені електромагнітних замків та побудові системи контролю доступу з їх використанням. Ми встановлюємо замки провірених світових виробників: YLI (Китай) – для приватних помешкань та офісів, сила тяжіння замків 180-350 кг.; Securitron (США) – наднадійні електромагнітні замки з довічною гарантією та силою утримання від 90кг. до 1814кг.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *