ENTR™ від MUL-T-LOCK® – технологія майбутнього у Вашому домі!

Бажаєте відчиняти вхідні двері квартири чи будинку за допомогою Вашого смартфону? Набридло носити у кишені в’язку ключів та думати про те, як її не загубити? До Вас приїхали довгоочікувані гості та змушені чекати Вас перед зачиненими дверима, поки Ви на роботі? З замком MUL-T-LOCK® ENTR™ (Мультилок ЕНТР) мрії про життя з високими технологіями стануть реальністю, а турбота про ключі – зникне назавжди.
Замок MUL-T-LOCK® ENTR™ (Мультилок ЕНТР)
 
Технологія ENTR™ від MUL-T-LOCK® на основі високобезпечних механічних циліндрів Interactive+ (Інтерактив+) з легкістю перетворить Ваші звичайні вхідні двері на «інтелектуальні», що будуть працювати у режимі онлайн. Що для цього потрібно? Звернутися до фахівців найближчого до Вас магазину мережі «ЛоксМайстер», де Вам запропонують замінити старий циліндр на вхідних дверях на патентований циліндр Interactive+  інтегрований з технологією ENTR™ (ЕНТР). Монтаж не потребує прокладання дротів чи встановлення будь-якого іншого додаткового обладнання. Технологія ENTR™ є бездротовою та автономною. Після монтажу замка MUL-T-LOCK® ENTR™ (Мультилок ЕНТР) потрібно завантажити з Play Market або App Store спеціальний додаток для відповідної операційної системи Вашого смартфона.
 
Тепер Ви вільні від механічних ключів! Можете оперативно адмініструвати права доступу та керувати відчиненням та зачиненням замка вхідних дверей через свій смартфон. Окрім того, існує низка пристроїв керування замком MUL-T-LOCK® ENTR™ (Мультилок ЕНТР), які можна опційно встановити, залежно від потреб.
 
Систему можна обладнати настінною сенсорною кодовою панеллю, настінним зчитувачем відбитків пальця або дистанційним пультом керування. Елементи системи поєднуються між собою бездротовим криптостійким зв’язком.
 
 
 
З’явилися питання про ENTR™?
Ми з радістю відповімо на них! Звертайтесь до наших фахівців у магазинах мережі «ЛоксМайстер» або телефонуйте на всеукраїнський номер (044) 4000 148 чи (096, 095, 093) 0000 148!
 
 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *