Фахівці локсмайстер взяли участь у MURATOR БУД-ШОУ на Comfort House 2012

Мережа магазинів з монтажем Локсмайстер взяла участь у виставці Comfort House 2012, що відбулася з 18 по 21 вересня у столичному виставковому центрі «КиївЕкспоПлаза».
 
У заході мережа магазинів була представлена як партнер видання MURATOR та долучилася до проведення MURATOR БУД-ШОУ. Останнє стало комунікаційним майданчиком для отримання консультації щодо будівництва, ремонту різнопланових об’єктів.
 
На MURATOR БУД-ШОУ пройшла годинна презентація «Ваш дім і сім’я в безпеці: дверні замки, циліндри, захисна фурнітура», у ході якої експерти з безпеки Локсмайстер висвітлили відвідувачам виставки актуальні питання захисту приміщень. Зокрема, продемонстровано та розкрили особливості комплексного рішення з безпеки на базі продукції KNOCK N LOCK (кнок лок), ABLOY (аблой) та MUL-T-LOCK (мультилок). Експерти з безпеки охоче розглянули кожну запропоновану ситуацію, яка потребувала надійного рішення з безпеки та запропонували оптимальні шляхи до їх вирішення відвідувачам виставки.
 
 
 
Мережа магазинів з монтажем ЛоксМайстер® налічує 13 магазинів в 10 містах України, в яких провідні фахівці в галузі замкових технологій нададуть максимум інформації про продукцію, допоможуть визначитися з вибором і встановлять продукцію безпеки у вашій оселі або в офісі.
 
В асортименті мережі магазинів з монтажем ЛоксМайстер® вашій увазі запропонують продукцію безпеки від 20 провідних світових виробників, асортимент якої постійно оновлюється і розширюється.
 
Професійні майстри мережі магазинів здійснять монтаж, гарантійне і післягарантійне обслуговування продукції, виготовлять складні чиповані ключі та запропонують рішення контролю доступу для об’єкта будь-якої складності. Наші клієнти, серед яких низка відомих компаній України та світу, довіряють нам найцінніше – свою безпеку. Наша основна мета – зробити життя українців спокійніше і безпечніше.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *