FITTICH AG дбає про безпеку своїх клієнтів з ЛоксМайстер®

Новий корпоративний клієнт мережі магазинів з монтажем ЛоксМайстер® – швейцарська  інжинірингова компанія в галузі протипожежної автоматики та технічних систем безпеки FITTICH AG.   

Для потреб своїх клієнтів співробітники FITTICH AG купують накладні електромагнітні замки для внутрішніх дверей SECURITRON (секюрітрон).

Лінійка продукції від SECURITRON (секюрітрон) включає в себе електромагнітні замки для внутрішнього та зовнішнього використання, електромагнітні замки підвищенної безпеки з силою утримання більше 1,8 тони та аксесуари до них, а  також електромагніти, що призначені для монтажу на розсувні та карусельні двері. Всі замки від SECURITRON (секюрітрон) виготовляються   з нержавіючої сталі, мають вкрай низький рівень залишкового намагнічення, енергоспоживання та електричних шумів.

Спеціалісти ЛоксМайстер® особливо раді співпраці з такими клієнтами – адже фахівці у галузі безпеки, якими є всесвітньовідома FITTICH AG, мають за правило працювати тільки з визнаними професіоналами.

ЛоксМайстер®  дякує за довіру та співпрацю усім своїм клієнтам і обіцяє й надалі пропонувати високоякісну продукцію безпеки від найавторитетніших виробників, її якісний монтаж та сервіс.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *