«Галицький ЛоксМайстер» успішно освоює нові ринки!

Мережа магазинів з монтажем «ЛоксМайстер» має широку географію присутності, адже наші магазини представлені в усіх основних регіонах України. 

Проте, доволі часто нашим спеціалістам доводиться допомагати вирішувати питання безпеки клієнтам з інших регіонів України. 
 
Черговим прикладом такої успішної співпраці є магазин «Галицький ЛоксМайстер» – провідний локсмайстер-центр м. Львова, який нещодавно допоміг забезпечити належну безпеку новому клієнту – стоматологічному центру з м. Мукачева (Закарпатська область).
 
Спеціалісти магазину «Галицький ЛоксМайстер», виходячи з завдання: посилити захист вхідних дверей стоматологічному центру, запропонували встановити захисні металеві решітки ShikMetal, що і було оперативно зроблено після погодження з клієнтом!
 
 
 
Розробка української компанії ShikMETAL – це досвід двох десятків років виробництва захисних розсувних ґрат в Україні, в основі якого закладені відроджені ідеї виготовлення перших розсувних ґрат минулого, що з’явилися в Австрії на початку ХХ ст. В основі конструкції виробу знаходиться сучасна технологія-нащадок давнього безрамкового австрійського механізму. Захисні розсувні ґрати виготовляються з якісної сертифікованої сталі, індивідуально під вимоги кожного об’єкту та встановлюються всередині приміщень, у відповідності з усіма вимогами охоронних та банківських норм безпеки (у конструкції виробу не використовуються пластикові чи алюмінієві елементи).
 
Основні переваги розсувних ґрат ShikMETAL (ШикМетал):
 3 Досконале поєднання традицій і сучасних технологій безпеки;
 Компактність: монтаж розсувних ґрат у віконних прорізах чи дверних отворах не відобразиться на обсязі корисного простору;
 Прозорість: не створюють перешкод для проникнення світла та провітрювання приміщень;
 Естетичність: конструкція розсувних ґрат не порушує цілісного дизайну інтер’єру та ергономіки приміщення;
 Універсальність: розсувні ґрати можна встановити як у віконних прорізах, так і в дверних отворах, у сходово-ліфтових вузлах тощо;
 Оперативний монтаж виробу;
 Проста та комфортна експлуатація.
  
Асортимент розсувних захисних сталевих решіток ShikMETAL в мережі «ЛоксМайстер», на додачу до решіток з класичним типом пантографів, нещодавно поповнився моделями з новим типом пантографів: «Косий ромб», «Овал» та «Бубна» і наразі здатний задовольнити потреби найвибагливіших покупців! 
 
  
Чому наші клієнти обирають ґрати ShikMETAL:
 Висока якість використовуваних матеріалів для виготовлення ґрат (відсутність комплектуючих з алюмінію та пластмас). На вимогу покупців у мережі магазинів «ЛоксМайстер» ми надаємо усі відповідні сертифікати;
 Ґрати для посилення захисту вікон та дверей ShikMETAL додатково захищені від підробки серійним номером;
 Розсувні системи ShikMETAL відповідають вимогам ДСО та нормам пожежної безпеки: не перешкоджають евакуації в разі виникнення займання вогню у приміщенні, не запалюються;
 Металеві решітки ефективно використовуються, як елемент комплексної системи захисту периметра об’єкту;
 Не вимагають особливого догляду;
 Європейська якість за доступною ціною;
 Розробляються та виготовляються в Україні.
 
Отже, фахівці магазину «Галицький ЛоксМайстер» завдяки професіоналізму та високій якості роботи широко відомі не лише в своєму регіоні, а і поступово освоюють нові ринки. Тому маємо надію, що географія виконаних робіт та задоволених клієнтів і надалі буде поширюватись.
 

 

Адже  мережа магазинів «ЛоксМайстер» не лише здійснює продаж найкращої в Україні продукції безпеки, а надає повний спектр супутніх послуг: консультація з питань безпеки, ремонт, професійний монтаж, виготовлення ключів, перекодування замків, установка вхідних дверей і т.п.
 
Наш досвід – ключ до вирішення Ваших проблем!
Дзвоніть, пишіть, приходьте! Чекаємо на Вас!
 
 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *