Як замінити замки не пошкодивши двері? Універсальні рішення від маг.”Локсмайстер Буковина”

Як показує практика, люди купуючи двері чи то житло взагалі не звертають уваги на замки та дверну фурнітуру. Ось і виходить що через невеликий проміжок часу звертаються до магазину “Локсмайстер” за допомогою – замінити замок. І перше питання яке постає, як його замінити на кращий щоб не робити зайвих додаткових отворів, не пошкодити та не послабити двері?

Проблема із закриванням дверей може виникати через погану роботу замка, або циліндра (серцевини), або дверних ручок. І всі ці складові можуть мати дуже велику кількість варіантів розмірів, стандартів та дизайну. Як правило в кожного виробника свої стандарти.  Тому хочемо розповісти про універсальні рішення від таких виробників, як Mul-T-Lock (Ізраїль), Santos (Португалія) та Rostex (Чехія).

Врізний замок Mul-T-Lock 354M та додатковий 353P мають такі ж розміри як замки турецьких виробників. Але по якості та довготривальсті значно переважають, а ціна 542,40грн. та 369,60грн. відповідно.

Для заміни китайського замка існує модель 204S (337,20грн.), а також замки 3-ї серії фірми Santos.

Rostex є виробником дверних ручок як захисних так і декоративних. Також має великий перелік розмірів та дизайнів, що дає змогу вмонтувати їх на місце будь-яких старих.

Якщо говорити про заміну циліндра, то майже всі циліндри для дверей виготовляються по європейському стандарту DIN. Але навіть попри це циліндри ще й різняться довжиною та симетрією залежно від товщини дверей. В нашому магазині є можливість купити циліндр будь-якого розміру. Окрім того, ми як сервісний центр можемо подовжити циліндр під Ваші нові двері.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *