Єлектромеханічний циліндр CLIQ Mul-T-Lock Interactive®+ в магазині Локсмайстер на Подолі

Нас часто запитують клієнти, яки ретельно дбають про свою безпеку: що Ви можете порадити, коли задача стоїть захистити цінне майно самим найкращим способом, який можливий.
Сьогодні, в магазині Локсмайстер на Подолі можна придбати циліндр самої новітньої технології: єлектромеханічну систему CLIQ Mul-T-Lock Interactive®+
Механічний та єлектроний контроль ключів дає можливість отримати найвищу ступінь безпеки приміщення.
Особливістю продукції із технологією CLIQ® являється потрійний рівень безпеки та гарантований захист від механічних маніпулювань (від відмичок).
Окрім високосекретного механічного коду на патентованих платформах механічних замків та циліндрів, продукція із технологією CLIQ® має ще 2 рівні електронного контролю.
Перший електронний рівень надається ще при виробництві та програмуванні замків, циліндрів та ключів на рівні Виробника, і не може бути зміненим. Кожна одиниця продукції із технологією CLIQ® програмується на певний доступ тільки всередині певної групи. І тільки в цій групі ключі можуть мати доступ та активувати блокуючий мікромотор замка. Другий рівень електронного доступу задається при комплектуванні замовлення і програмуванні ключів до відповідного циліндру чи замка.
Циліндр системи  Mul-T-Lock Interactive®+ CLIQ мають опції моніторингу та контролю ключів. При втраті ключа його легко видалити з пам’яті циліндра.
За додатковими вимогами наш спеціаліст може знімати інформацію по перебуванні у приміщення хазяїна кожного ключа. Також можна прописувати часові відрізки коли той чи інший користувач може потрапити у приміщення( зазвичай використовують для обслуговуючого персоналу).
Та багато іншого та цікавого.
Запрошуємо на тестування.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *