ІНОЗЕМНІ ПАРТНЕРИ: ABLOY (Фінляндія)

Історія фінської компанії ABLOY розпочалася в далекому 1907 році. Ремонтуючи касовий апарат, механік Еміль Хенріксон (Emil Henriksson) зрозумів, що обертальні циліндричні диски машини можна використовувати для механізмів замикання. Так з’явився перші замки із ключем, а через 2 роки вони вже вийшли в серійний продаж.
Назва ABLOY утворена з перших літер початкової назви компанії. За роки становлення та розвитку ABLOY пройшла шлях від невеликої фабрики до компанії з виробництва продукції безпеки зі світовим ім’ям. У 1994 році ABLOY стала співзасновником концерну ASSA ABLOY GROUP
Виробник високобезпечних циліндрів всіх типів; корпусів дверних замків, замків: висячих, для обладнання, електромеханічних; дотягувачів та автоматики для дверей.
Компанія має бездоганну репутацію, сталий розвиток протягом багатьох років, постійне оновлення і вдосконалення – як асортименту, так і наявних видів продукції. Характерна риса всієї лінійки продукції ABLOY – це безвідмовна робота в жорстких умовах довкілля. Матеріали та конструкторські рішення, втілені в кожному виробі ABLOY ( аблой ), дають упевненість у надійному функціонуванні у холод чи спеку, у дощову або сніжну погоду. Екстеремально надійна – саме так можна охарактеризувати у двох словах продукцію фінського бренду.  

Компанія ABLOY  – один із найбільших світових розробників і виробників дверних механічних та електромеханічних замків, циліндрів, дотягувачів, фурнітури та компонентів для систем контролю доступу. Секретність, надійність та безвідмовна робота продукції виробництва ABLOY підтверджена понад 100-річною історією успіху компанії на світовому ринку.

Торгова марка ABLOY стала синонімом надійності та високої якості у більш ніж у 70 країнах-імпортерах продукції ABLOY на всіх континентах. Серед основних споживачів – Фінляндія, Швеція, Норвегія, США, Росія, Великобританія, Німеччина, Сингапур.
Над виробництвом продукції ABLOY працює близько 900 осіб на двох заводах у Фінляндії. Із них 200 співробітників – в офісі компанії, а 700 зайняті безпосередньо у виробництві. Річний оборот ABLOY становить більше 100 мільйонів євро.
Компанія ABLOY завжди гарантує якість споживачеві. Вся продукція проходить низку випробувань у критичних лабораторних умовах, сертифікується за світовими стандартами. У 1997 році ABLOY стала однією з перших промислових компаній Фінляндії, яка отримала міжнародний сертифікат екологічної безпеки виробництва SFS-EN ISO 14001. 
З 1994 року ABLOY є провідним членом і засновником ASSA ABLOY Group – концерну, що об’єднує понад 100 провідних компаній на світовому ринку безпеки.
За більш детальнішою інформацією про компанію ABLOY Ви можете дізнатися за веб-посиланням: http://www.abloy.ua/uk/abloy/abloy-ua/

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *