ІНОЗЕМНІ ПАРТНЕРИ: ROSTEX (Чехія)

Компанія ROSTEX  була заснована в 1925 році у чеському місті Вишків. Традицію з виготовлення асортименту будівельної фурнітури з цинку та латуні започаткували у 30-х роках.
У 1938 році на ROSTEX розпочали виготовляти фурнітуру з нержавіючої сталі. Протягом десятиліть змінювався асортимент виробів, форма власності підприємства та багато іншого – незмінним залишалось і залишається єдине – якість. Відмінна якість кожного виробу, підтверджена сотнями тисяч споживачів.
На початку 2000-х років на український ринок імпортували захисну фурнітуру для вхідних дверей. Пізніше асортимент поповнився виробами для міжкімнатних дверей. Лінійка продукції виробника постійно модифікується і розширюється, зважаючи на потреби споживачів. Враховуючи важливість співвідношення критеріїв «безпека+дизайн», ROSTEX поповнила асортимент низкою цікавих рішень, які стали затребуваними позиціями серед українців. До числа таких рішень входять комплекти, виконані у єдиному стилі для вхідних та міжкімнатних дверей та фурнітура на роздільних щитках. Для останньої спільно з дизайнером СПВ Компані Лтд було розроблено ремонтні пластини, які дають змогу приховати дефекти поверхні у дверях, які вже використовувались.
ЧОМУ МИ ОБРАЄМО ROSTEX
► Унікальні конструктивні рішення захисту від зламу 
► Високоякісні матеріали та зносостійке покриття 
► Варіації дизайну на будь-який смак 
► Майже 90-річна історія успіху підприємства
ROSTEX – чеський виробник будівельної фурнітури та комплектуючих для залізничних транспортних засобів. Компанія виготовляє захисну фурнітуру для вхідних дверей, фурнітуру для міжкімнатних дверей, вікон, меблів, а також інструменти. ROSTEX виконує індивідуальні замовлення з обробки листового металу. 
В Україні компанія здобула широку відомість завдяки фурнітурі для вхідних дверей – про захисні властивості та стійкість останньої до зламу відомо кожному, хто цікавиться тематикою безпеки. 
Унікальна технологія монтажу у фурнітурі ROSTEX за допомогою «стяжних гвинтів» дає змогу на 100% убезпечити секретну частину замка від стороннього втручання. Затребуваною є і міжкімнатна фурнітура – виготовлена з високоякісного металу, вона зберігає високі експлуатаційні характеристики протягом довгих років навіть при жорстких умовах експлуатації.
У виробництві продукції ROSTEX використовує тільки кольорові метали. Для виготовлення більшості виробів використовується нержавіюча сталь, яка найкраще відповідає вимогам щодо функціональності, споживної цінності та безпечності для навколишнього середовища. 
Якість продукції та самого виробництва підтверджується низкою провідних сертифікатів, серед яких ČSN EN 1906, ČSN EN 1627, CERTIFIKÁT ČSN EN ISO 9001:2009.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *