Інтеграція виконавчих елементів СКД для цеху бортового харчування “Київ-Кейтерінг”

Авторизовані специфікатори столичного магазину ЛоксМайстер на Палладіна розробили, встановили та ввели в експлуатацію систему контролю доступу у цеху підприємства "Київ-Кейтерінг". Останнє розташоване у чотириповерховій будівлі аеропорту «Бориспіль».
«Київ-Кейтерінг» є основним постачальником бортового харчування для аеропорту і входить до складу відомої австрійської кейтерінгової компанії DO & CO.
 
У якості виконавчих елементів для СКД використали електроригельні замки YLI (ілі) та дотягувачі RYOBI (ріобі). Дотягувачі RYOBI (ріобі) моделі D-2550 завдяки можливості регулювання зусилля від 1 до 4 класу, відмінно підходять для експлуатації як на важких зовнішніх дверях із опором до вітру, так і на профільних та дерев’яних внутрішніх дверях всередині приміщень. Високий ресурс експлуатації дотягувачів RYOBI (ріобі) дає змогу використовувати їх у приміщеннях з високою прохідністю.
 
Електроригель врізного монтажу YLI (ілі) моделі YB-500A) з вузьким корпусом, не зіпсувавши зовнішнього вигляду, забезпечив надійне та комфортне замикання дверних конструкцій.

Завдяки оперативності та професіоналізму авторизованих специфікаторів ЛоксМайстер СКД у «Київ-Кейтерінг» повністю задовольнило поставлені замовником вимоги та було здано в експлуатацію вчасно.

 
Нагадаємо, раніше АСи мережі магазинів брали участь у організації СКД для терміналу D «Борисполя».
Ми завжди раді долучитись до системи обслуговування авіапасажирів і готові знайти краще рішення для їхньої безпеки.
 

 
 
 
Мережа магазинів з монтажем ЛоксМайстер® налічує 13 магазинів в 10 містах України, в яких провідні фахівці в галузі замкових технологій нададуть максимум інформації про продукцію, допоможуть визначитися з вибором і встановлять продукцію безпеки у вашій оселі або в офісі.
 
В асортименті мережі магазинів з монтажем ЛоксМайстер® вашій увазі запропонують продукцію безпеки від 20 провідних світових виробників, асортимент якої постійно оновлюється і розширюється.
 
Професійні майстри мережі магазинів здійснять монтаж, гарантійне і післягарантійне обслуговування продукції, виготовлять складні чиповані ключі та запропонують рішення контролю доступу для об’єкта будь-якої складності. Наші клієнти, серед яких низка відомих компаній України та світу, довіряють нам найцінніше – свою безпеку. Наша основна мета – зробити життя українців спокійніше і безпечніше.
 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *