Японці добрались до готелю у Львові .

Всі Львівяни знають де у Львові знаходится готель “Львів”.
ще до недавна він асоціювався у мене із пережитком “Совка”.
Томущо давно там не було ні ремонту ні сервісу. Але минулого тижня на телефон нашого скромненького магазинчика Локсмайстер що на вулиці Митрополита Андрея 14 подзвонила одна пані , звати її Руслана .Наскільки я розумію вона одна із адміністраторів готелю Львів.Так от пані Руслана подзвонила нам потій причині що в готельному ресторані було потрібно замінити дотягувачі на 2х входах у ресторан, бо ті дотягувачі що були встановлені як виявляєтся не витримали великого потоку клієнтів вийшли з ладу , до того ж як ми помітили по приїзді на місце ,ще й були встановлені неправильно. 
Отже вимога клієнта :
замінити 2 дотягувачі на двох входах у ресторан,двері дерево сосна, та обладнати дотягувачем, чорний вихід з ресторану в двір (металеві двері з МДФ накладками) , та ще й щоб усі троє дверей можна було фіксувати у відкритому положенні .Ну і звісно щоб дотягувачі справно працювали при великій прохідності клієнтів.
Отже ми запропнували встановити на деревяні двері дотягувач від Японської компанії RYOBI із паралельною тягою та фіксацією модель DS-1554p на металеві двері модель DS-2055p із тим же набором функцій. Обидва ці дотягувачі також мають ресурс відкривання/закривання 1 000 000, що забезпечить безвідмовну роботу на протязі довгого часу при високому потоку клієнтів.
Фотозвіт у прикріплених фото.

P.S. Доречі готують в ресторані смачно.
Можна замовити весілля ще цього року за смішні гроші , ще й номер молодятам в подарунок .

 


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *