Київський McDonald’s на Хрещатику встановив систему антипаніки

Традиційно ресторани мережі швидкого харчування McDonald’s (Макдональдз) довіряють організацію безпечного замикання та розмежування доступу фахівцям з «ЛоксМайстер».
 
Нещодавно наші спеціалісти з київського магазину «ЛоксМайстер на Подолі» виконали монтаж обладнання системи антипаніки у ресторані McDonald’s на вулиці Хрещатик. Окрім того, що цей ресторан є одним з найперших та найстарших закладів мережі у м. Києві, будівлі та інтер’єру ресторану довелось пережити й буремні події, що розгортались на Майдані Незалежності та Хрещатику. Потік відвідувачів у ресторані досить щільний, отже, й вимоги до обладнання безпеки у керівництва закладу – серйозні та безкомпромісні.
 
Система антипаніки від компанії JPM для ресторану McDonald's
 
Саме тому для службових виходів ресторану McDonald’s на Хрещатику була обрана система антипаніки від відомої французької компанії JPM, що є європейським лідером у розробці та виробництві устаткування для евакуаційних виходів, яке забезпечує вільний вихід з приміщення в разі надзвичайних ситуацій або пожежі. Наші спеціалісти успішно виконали професійний монтаж системи анти паніки класичної серії накладного монтажу, що може використовуватися для всіх типів металевих, дерев’яних та профільних дверей.
 
 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *