Класика ,завжди в моді .

Класика ,завжди в моді .
Так так мої любі читачі , саме класика завжди є самою золотою серединою,  І в модному одязі і в автомобільному дизайні і в архітектурі .Саме класика завжди відповідає і ціні і  вигляду і функціоналу .
Тому хочу вам написати про класику серед замкових циліндрів високої безпеки , а  чіткіше  це про циліндр MUL-T-LOCK CLASSIC, так це циліндр в котрому лаконічно поєднуются міцність, висока секретність і демократична ціна . Отже за розумні гроші ви отримуєте , високосекретну систему із 10 подвійних пінів один із них із загартованої сталі ,вмонтовану подвійну стальну загартовану пласину, котра захищає циліндр від зламу , та титанові стержні захищаючі від висвердлювання .
Так , ви правильно розумієте, злодіям доведется добряче попотіти, щоб пройти його захист, та це дає вам привілей , бо злодії не витрачатимуть на ваші двері зайвий час , і аереключадся на інший обєкт , це доведено на практиці  .До того ж , якщо  Классік буде захищений фурнітурою ROTEX R1/R4 то пройти таку  броню майже неможливо .

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *