Клієнт ЛоксМайстер®: «KNOCK N’LOCK™ – фактично ідеальний замок»

Деколи прикра подія стає поштовхом до позитивних змін. Саме так сталося у нашого клієнта, який придбав у ЛоксМайстер® блокіратор KNOCK N’LOCK™ (нок ен лок).  Квартиру чоловіка, якувін орендує для роботи, обікрали. Зловмисники зламали основний сувальдний замок. Прикрий випадок став приводом задуматися над власною безпекою. Вивчивши пропозицію продукції замикання у мережі Інтернет, потерпілий зупинився на електромеханічному блокіраторі KNOCK N’LOCK™ (нок ен лок).

«Цей замок неможливо зламати, а брелок – підробити». – зробив висновок пан Юрій після більш ніж місяця користування KNOCK N’LOCK™ (нок ен лок).  Блокіратор йому встановили фахівці мережі магазинів з монтажем ЛоксМайстер®. Наш клієнт залишився задоволеним – адже знайшов те, що шукав. «Дятел» (так KNOCK N’LOCK™ (нок ен лок) називають за постукування, яке чутно при відмиканні замка) встановлюється зсередини і не має зовні жодної деталі, що забезпечує абсолютний захист від спроб несанкціонованого відкриття.
 
Відмикання KNOCK N’LOCK™ (нок ен лок) здійснюється за допомогою брелока з цифровою клавіатурою за кодом доступу. Достатньо лише набрати код і притиснути до дверного полотна у місці, де розташований замок, – і механізм буде розблоковано. Код передається блокуючому пристрою за допомогою кодованого акустичного сигналу через полотно самих дверей всередину. Передача сигналу  – це серія з сімнадцяти ударів, що є криптостійкою комбінацією часових інтервалів між ударами і змінюється щоразу під час передачі фізичного коду та має егіміліарди (мільярд мільярдів) варіантів.
 
 
У разі втрати ключа-брелока повністю унеможливлено його несанкціоноване використання шляхом підбору фізичного коду. Власникові ж досить просто придбати новий брелок.
 
Даний пристрій функціонує абсолютно автономно. Живлення здійснюється від літієвого елементу, ресурс якого дорівнює 3-4 рокам – при 10 відмиканнях на добу.  Фізичний код доступу складається з 4-х, 5-ти або 6-ти цифр і має мільярди можливих комбінацій.
 
У житловому приміщенні зазвичай KNOCK N’LOCK™ (нок ен лок)  монтують на вхідні двері як додатковий замок, або використовують спеціальний блокіратор, що блокує тягу багатоспрямованного замка.
 
В останньому випадку не можна відкрити основний механічний замок, навіть "рідним" ключем, не розблокувавши попередньо пристрій блокіратора. 
 
«Слід купувати два брелоки і один тримати у родичів, щоб був додатковий, якщо випадково зачиняться двері. – зауважив Юрій. На питання, чи порадив би наш новий клієнт блокіратор своїм знайомим та рідним, відповів: «Треба брати блокіратор – він надійно працює. Цікавою є сама і задумка замка, і реалізація. Фактично ідеальний замок – неможна нічого ні повисмикувати, ні зламати. Та й підробити чи імітувати такий замок теж не можна».

 
 
 
 
Мережа магазинів з монтажем ЛоксМайстер® налічує 13 магазинів в 10 містах України, в яких провідні фахівці в галузі замкових технологій нададуть максимум інформації про продукцію, допоможуть визначитися з вибором і встановлять продукцію безпеки у вашій оселі або в офісі.
 
В асортименті мережі магазинів з монтажем ЛоксМайстер® вашій увазі запропонують продукцію безпеки від 20 провідних світових виробників, асортимент якої постійно оновлюється і розширюється.
 
Професійні майстри мережі магазинів здійснять монтаж, гарантійне і післягарантійне обслуговування продукції, виготовлять складні чиповані ключі та запропонують рішення контролю доступу для об’єкта будь-якої складності. Наші клієнти, серед яких низка відомих компаній України та світу, довіряють нам найцінніше – свою безпеку. Наша основна мета – зробити життя українців спокійніше і безпечніше.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *