Ключовий помічник офісу – Mul-t-lock Interactive+ CLIQ

«Як знайти розумного і надійного співробітника?» – Над цим ламають голову власники бізнесу майже в усіх країнах земної кулі.
 
Розум і надійність – якості, які завжди в ціні. Навіть якщо мова не про людей, а про технології. Саме таку систему шукав власник бізнесу, Андрій.
 
Рішення підказали фахівці Локсмайстер Київ- Центр. Вони запропонували Mul-t-lock Interactive+ CLIQ – унікальний електро-механічний циліндр, що є поєднанням механічної частини ключа Mul-t-lock Interactive з програмованою електронною частиною.
Електронний код кожного ключа Mul-t-lock Interactive+ CLIQ індивідуальний. Живлення системи CLIQ – змінна батарейка, що знаходиться в ключі. Система веде журнал контролю доступу, який може бути переглянутий при підключенні до комп’ютера.
 
Циліндри Mul-t-lock CLIQ – це циліндри з елементами штучного інтелекту (мініатюрний пристрій електронного шифрування даних), вбудованими в ключ і циліндр. У комплект входять персональна картка і 4 ключа, кожен з яких володіє індивідуальною комбінацією.
Mul-t-lock Interactive+ CLIQ – це надійний помічник для бізнесу, який не захворіє, не пропустить в офіс стороннього і не зажадає зарплату кожен місяць. Якщо вам такий потрібен – ласкаво просимо в Локсмайстер!
 
 
 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *