Комплексна безпека – запорука спокою

Комплексне рішення безпеки – це концепція, яка надає найбільш раціональні та функціональні рішення для отримання максимальної безпеки вхідних дверей завдяки комплексному використанню ряду продуктів безпеки, насамперед замкових циліндрів, замків, фурнітури. 
 
Оскільки в мережі магазинів «ЛоксМайстер» представлений асортиментний ряд понад 20 провідних світових виробників продукції безпеки, серед яких MUL-T-LOCK®, ABLOY®, ROSTEX®, наші фахівці в змозі реалізувати найкращі комплексні рішення, що забезпечують максимально високий рівень захисту приміщень. А багаторічний досвід і велика кількість реалізованих проектів дозволяє індивідуально підходити до кожного конкретного клієнта, підбираючи найбільш вигідні та нестандартні рішення. 
 
Саме тому постійно зростає кількість клієнтів, які звертаються в магазини  мережі за комплексними рішеннями, що забезпечують найкращий рівень безпеки та захищеності. 
 
 
От і до магазину «ЛоксМайстер Прикарпаття» (м. Івано-Франківськ) звернувся клієнт з проханням підібрати для нього надійний захист. Оскільки нещодавно його родича пограбували, він вирішив застерегти себе від подібних неприємних випадків та підвищити рівень безпеки помешкання шляхом встановлення комплексного рішення. 
 
Виходячи з завдання, після ознайомлення з особливостями вхідних дверей клієнта, фахівці магазину «ЛоксМайстер Прикарпаття» запропоновали комплексне рішення, що містить наступні комплектуючі безпеки: основний замок MUL-T-LOCK® Sash Lock 354M, антивандальний набір захисної фурнітури ROSTEX® R4 Astra та високосекретний замковий циліндр із загартованої сталі ABLOY® Protec2. Таке комплексне  рішення дозволяє надійно та якісно захистити усі вразливі місця дверей. Після узгодження з покупцем таке комплексне рішення було успішно встановлене.
 
Основний однонаправлений замок MUL-T-LOCK® Sash Lock 354M  – це важливий елемент комплексу безпеки вхідних дверей. Завдяки невеликим розмірам цей замок має універсальне застосування, а завдяки охайному та компактному корпусу органічно виглядає та не порушує дизайну інтер’єру приміщення. Основні однонаправлені замки MUL-T-LOCK® Sash Lock 354M сумісні із циліндрами стандарту DIN, які найбільш часто встановлюються в оселях українців. 
 
 
Замковий циліндр ABLOY® Protec2 – новітня розробка на основі використання у циліндровому механізмі ротаційних дисків. ABLOY® Protec2  завдяки підсиленому платою із загартованої сталі корпусу забезпечує надійний захист циліндру від зламу методом бампінга, відкриття відмичками та від несанкціонованого дублювання ключа, а перший диск циліндра з загартованої сталі гарантує захист від висвердлювання. ABLOY® Protec2 завдяки унікальним функціям в сегменті високої безпеки, зокрема профілю ключа з інтерактивним елементом (кулькою), запатентованим до 2030 р, наявності системи захисту циліндрового механізму від зношування AWS вважається найкращим циліндром, що відповідає найвищим стандартам безпеки.
 
 
Захисна фурнітура ROSTEX® R4 Astra – невід’ємний елемент комплексного захисту приміщення. Високоякісні матеріали, зразкова обробка,   сучасний дизайн та надійні конструктивні рішення у поєднанні з широкими можливостями комбінування забезпечують ROSTEX® R4 Astra передові позиції серед широкого розмаїття продукції безпеки.
 
Отже, комплексне рішення – це єдине правильне рішення, що дозволяє розумно підійти до питання підвищення рівня безпеки приміщення та гарантувати спокій власнику. 
 

 

А кваліфіковані фахівці мережі магазинів «ЛоксМайстер» готові підтримувати цей спокій довгі роки, забезпечуючи виконання необхідного сервісного обслуговування усього спектру продукції безпеки. 
 
Наш досвід – ключ до вирішення Ваших проблем!
Телефонуйте, пишіть, приходьте! Чекаємо на Вас!
 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *