Комплексне рішення – безмінна безпека

Замок Sashlock Santos (Португалія), набір захисний Rostex R4 ASTRA (Чехія), високосекретний циліндр Abloy (Фінляндія) – це комплексне рішення, яке було поставлено нашому постійному клієнту на заміну його старій, “м’яко кажучи” не зовсім якісній та безпечній продукції. 
Після виїзду на місце монтажу, консультації із врахуванням побажань нашого клієнта було запропоновано установку повноцінного комплексного рішення, яке включає в себе замок, серцевину та захисну фурнітуру. За погодженням Олександра на наступний день після консультації спеціалістами нашого магазину “ЛоксМайстер Буковини” було здійснено установку даної продукції, яка включала в себе дуже кропітливу роботу оскільки двері виготовлені з верного масиву дуба і потребували високого професіоналізму. 
Фахівцями магазину у Чернівцях здійснено не лише професійний монтаж продукції, але ідеально підібраний товар під колір дверей, що несе в собі не лише складову безпеки, а й складову дизайну.
Запрошуємо Вас до нашого магазину “ЛоксМайстер Буковини”, де наші спеціалісти допоможуть прийняти рішення щодо найбільш оптимально безпечного та зручного рішення для захисту Вашого майна!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *