Контроль ключів

Доброго дня!

Пропонуємо до вашої уваги цікаві системи контролю доступу, а саме контороль  за ключами. Головна задача систем контролю ключів – повністю виключити потрапляння ключів за межі об’єкту, а також будь-які зловживання з боку несумлінних працівників: крадіжки ключа, втрати або несанкціонованого дублювання.

Пропонуємо прозглянути на прикладі моделі traka 21 від компаніі MUL-T-LOCK®

Cистема зберігання та адміністрування механічних ключів MUL-T-LOCK® traka 21 – інноваційна система зберігання та адміністрування механічних ключів, яка надає малим та середнім підприємствам надсучасні можливості у керуванні та моніторингу механічних ключів. Проста у налаштуванні (за принципом Plug & Play) та в експлуатації, ефективна за вартістю, система Mul-T-Lock® Traka 21 разом з механічною системою Майстер-ключ, допомагає реалізувати функції обліку та відстеження кожного ключа, який індивідуально блокується на своєму місці у відповідній комірці.

Mul-T-Lock®Traka 21 – це досконала автономна система контролю механічних ключів, яка поєднує інноваційну технологію радіочастотної ідентифікації (RFID) та надійний дизайн для забезпечення малих та середніх підприємств сучасним, доступним за ціною засобом адміністрування, розрахованим на 21 ключ.

За більш детальною інформацією звертайтесь до мережі наших магазинів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *