Копії ключів автомобільних блокіраторів CONSTRUCT – в «ЛоксМайстер Київ-Центр»!

Локсмайстер Київ-Центр – це спеціалізований сервісний центр, який надає повний спектр послуг з дублювання ключів. Причому ми можемо виготовити також і копії ключів CONSTRUCT до автомобільних блокіраторів!


ЛоксМайстер Київ-Центр є Авторизованим центром з виготовлення ключів CONSTRUCT. 

Ми гарантуємо, що всі сервісні операції виконуються на спеціальному фірмовому обладнанні з використанням оригінальних матеріалів, а виготовлений дублікат ключа справно працюватиме, і ніяких «додаткових» копій зроблено не буде.


Переваги Авторизованого центру MUL-T-LOCK/CONSTRUCT «ЛоксМайстер Київ-Центр»:
– Продаж усього асортименту продукції.
– Виготовлення ключів на оригінальному обладнанні з використанням оригінальних бланки ключів. 
– Високопрофесійні майстри.
– Виконання усіх гарантійних забов`язань та післягарантійного обслуговування.

Ми завжди надаємо товарний чек за надані послуги з дублювання ключів CONSTRUCT.

«ЛоксМайстер Київ-Центр» є членом Української Локсмайтер Федерації. Членство в УЛФ є гарантією високого професіоналізму та дотримання кодексу етики члена УЛФ.

Наріжними принципами нашої роботи з клієнтами є принцип конфіденційності та дотримання міжнародних угод та правил нарізання ключів. Це означає, що копіювання ключів, заготовки яких захищено міжнародними патентами провадиться тільки за наявності спеціальної пластикової картки, що дає права авторизації і з використанням суто оригінальних заготовок ключів. Це служить запорукою подальшої безвідмовної роботи самого замка і Вашої приватної або корпоративної безпеки!

Не довіряйте копіювання Вашого ключа CONSTRUCT майстерні сумнівного вигляду! Звертайтесь до Авторизованого центру MUL-T-LOCK/CONSTRUCT «ЛоксМайстер Київ-Центр»!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *