Кожен має займатися своєю справою або чи варто економити на якісному встановленні продукції безпеки

Займаючись продажем та обслуговуванням продукції безпечного замикання понад 20 провідних світових виробників, серед яких: MUL-T-LOCK®, ABLOY®, ROSTEX®, RYOBI® вже не один десяток років, фахівці мережі «ЛоксМайстер» чудово розуміють, що кожен має займатися своєю справою. Проте, на жаль, не всі наші клієнти це усвідомлюють. Адже економія на якісному монтажі продукції може в подальшому призвести до додаткових витрат. В чому в черговий раз переконався один з наших клієнтів. 

Декілька років тому в магазині «ЛоксМайстер Київ-Центр» (м. Київ) клієнтом було придбано замковий циліндр MUL-T-LOCK® МТ5+, який він вирішив встановити власноруч, не користуючись послугами висококваліфікованих фахівців магазину. І встановив.
 
Але коли виникла необхідність його перекодувати, і майстер магазину «ЛоксМайстер Київ-Центр» приїхав на об’єкт, виявилось, що клієнт при встановленні замкового циліндра MUL-T-LOCK® МТ5+ зірвав різьбу на фурнітурі і циліндр зняти без додаткової роботи неможливо.
 
 
Отже, нашому майстру довелося висвердлювати зажимні гвинти,  наново нарізати різьбу. В підсумку все було зроблено, але витрачено більше часу і замовнику все це коштувало значно дорожче.
 
Отак економія на монтажі замкового циліндра MUL-T-LOCK® МТ5+ обернулась додатковими незапланованими витратами. І добре, що справа закінчилася лише додатковими витратами. Адже при неправильному встановленні могла постраждати безпека, а це вже набагато серйозніше.
 
Тому довіряйте монтаж тільки професіоналам. Так і гроші зекономите, і, що головне, безпека не постраждає.
 
 
Замковий циліндр MUL-T-LOCK® MT5+ – новітня розробка, що поєднує у собі систему телескопічних пінів, запатентований інтерактивний елемент нового типу та запірну планку.
    
Основні переваги замкового циліндра MUL-T-LOCK® MT5+::
► Піновий циліндр класу Extra Security;
► Технологія «Подвійний телескопічний пін» (Double pin): 5 телескопічних пінів, спеціальний пін, який розташований у незалежній від інших пінів площині; 
► Запатентований ребристий плуг; 
► Надійний захист від відкриття відмичками, методом бампінгу та підбору ключа; 
► Захист від свердління забезпечують титанові стержні; 
► Кількість кодових комбінацій більше 150 млн; 
► Захищеність патентом до 2025 року; 
► Виготовлення дублікату ключа здійснюється лише за наявності спеціальної кодової картки з магнітною смугою та з підписом власника.   
  
MT5®+ – це потужний механізм блокування бічної панелі, який взаємодіє з унікальними горизонтальними пальчиковими запірними пінами для додаткового захисту.
    
MUL-T-LOCK® MT5+ забезпечує багато можливостей::
► Побудова системи Майстер-ключ та Один ключ;
► Виготовлення циліндрів в системі 3in1 «Світлофор» та VIP
► Виготовлення циліндрів у системі MUL-T-LOCK® Modular
► Сумісність з електромеханічною технологією CLIQ®
► Сумісність з опціями SynerKey™ та SynerCLIQ®.   
  

Мережа магазинів «ЛоксМайстер» здійснює не лише продаж продукції безпечного замикання і контролю доступу, а й надає повний спектр супутніх послуг: консультації з питань безпеки, ремонт, професійний монтаж, виготовлення ключів, перекодування замків, установка вхідних дверей і т.п.

Наш досвід – ключ до вирішення Ваших проблем!
Телефонуйте, пишіть, приходьте! Чекаємо на Вас!
 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *