«Крок назустріч споживачу» – безпеку у кожну родину

Акція «Крок назустріч споживачу» продовжується. Цього разу у Львові у популярному ТЦ "Вам" локсмайстри розповідали жителям та гостям міста про надійний захист своєї оселі.
 
Відвідувачам роздавали інформаційні буклети про способи захисту оселі та надавали професійні консультації з питань безпеки. Чимало охочих було дізнатися про переваги замкових циліндрів  MUL-T-LOCK (мультилок)  та ABLOY (аблой).
 
Розпитували і про славнозвісну захисну фурнітуру від ROSTEX (ростекс), і про особливості функціонування системи контролю доступу ROSSLARE (рослер) – адже надійного замикання потребує будь-яке помешкання – і житлове, і корпоративне.
 
Особливо важливо у місті Лева є належно подбати про надійне замикання будівель, які мають історичне значення.
 
Експерти з безпеки доклали максимум зусиль, аби надати громадянам вичерпні відповіді на запитання. Локсмайстри акцентували увагу співрозмовників на необхідності комплексного захисту своєї оселі, яка складається з замка багатоспрямованого замикання, високосекретного циліндра та захисної фурнітури.  
 
Завдяки акції мережа магазинів з монтажем ЛоксМайстер®  підвищує обізнаність своїх співвітчизників у питаннях безпеки. Наші експерти завжди готові надати пораду щодо захисту оселі або офісу.
 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *