Лише комплексне рішення забезпечує найкращу безпеку!

До забезпечення безпеки власної оселі варто підходити комплексно, адже при побудові ефективної системи захисту, яка стане надійною перепоною на шляху зловмисників, значення має кожна складова. Тому фахівці мережі «ЛоксМайстер» радять комплексно вирішувати питання безпеки, приділяючи належну увагу не лише замкам і замковим циліндрам, а й якісній захисній фурнітурі. 

В мережі «ЛоксМайстер» представлений широкий асортимент продукції безпечного замикання понад 20 провідних світових виробників, серед яких MUL-T-LOCK®, ABLOY®, ROSTEX®, RYOBI®. Це дозволяє задовольнити потреби усіх категорій клієнтів: від економ-сегменту до найсучасніших високотехнологічних рішень, які гарантують найвищий рівень безпеки.
 
Саме тому спеціалісти мережі «ЛоксМайстер» в змозі вирішити будь-яке питання комплексного захисту об’єкту: від невеликих селищ до столичних супероб’єктів. Найкраще свідчення цього – понад 15 років успішної роботи на українському ринку та тисячі задоволених клієнтів з усіх регіонів України.
 
Так, нещодавно в магазин «ЛоксМайстер Буковина» (м. Чернівці) звернувся постійний клієнт Олександр з пропозицією замінити стару та неякісну продукцію замикання, що була  встановлена у дверях. 
 
Після виїзду на місце монтажу, необхідних консультацій, враховуючи побажання клієнта, фахівці магазину «ЛоксМайстер Буковина» розробили та запропоновали установку повноцінного комплексного рішення, що включає в себе замок, серцевину та захисну фурнітуру.
 
Надійний основний замок Santos® Sash Lock 3-ї серії (Португалія), високосекретний циліндр Abloy® Protec2 (Фінляндія), захисна фурнітура Rostex® R4 ASTRA (Чехія) – це комплексне рішення, яке дозволяє не лише оптимально захистити двері, а й надати їм відповідного дизайну, адже захисна фурнітура Rostex® розробляється нашими чеськими партнерами з урахуванням найсучасніших європейських стилістичних трендів.
За погодженням з клієнтом, на наступний день після консультації спеціалісти магазину "ЛоксМайстер Буковина" здійснили установку даного комплексного рішення. З огляду на те, що   двері, в які планувалося встановити нову продукцію безпеки, виготовлені з масиву дубу, монтаж також вимагав високого рівня професіоналізму. 
 
Проте фахівці магазину «ЛоксМайстер Буковина» гідно справились з поставленим завданням, не лише виконавши професійний монтаж продукції, але й завдяки ідеально підібраній під колір дверей фурнітурі Rostex® R4 ASTRA «Титан матовий» додали нові штрихи у дизайн інтер’єру.
 
Універсальні однонаправлені замки Santos® Sash Lock 3 серії (Португалія) завдяки широкій лінійці розмірів придатні як для установки у нові двері, так і для заміни старих замків. Santos® Sash Lock мають додатковий захист від висвердлювання, що забезпечується спеціальною додатковою пластиною. Завдяки прийнятній ціні та високій якості, основні однонаправлені дверні замки Santos® Sash Lock стали надійними захисниками багатьох осель. Естетичний і ергономічний, Santos® Sash Lock органічно впишеться в інтер’єр приміщення та стане надійним охоронцем Ваших вхідних дверей.
 
Замковий циліндр ABLOY® Protec2 – новітня розробка на основі використання у циліндровому механізмі ротаційних дисків, що має найкращі характеристики безпеки та захищений патентом профіль ключа з унікальним інтерактивним елементом (кулькою), запатентованим до 2030р. 
Захисна фурнітура Rostex® R4 ASTRA – зразковий елемент комплексного захисту приміщення. Висока якість матеріалів, сучасні конструктивні рішення, європейський дизайн та кольорові рішення забезпечують Rostex® R4 ASTRA лідерські позиції серед широкого розмаїття продукції безпеки.
 
 
Отже, ще один наш клієнт переконався, що лише комплексні рішення забезпечують найкращу безпеку!
 

А висококваліфіковані спеціалісти мережі «ЛоксМайстер» завжди готові допомогти розробити та встановити комплексні рішення, що забезпечують ефективний та надійний захист Вашого майна!
 
Наш досвід – ключ до вирішення Ваших проблем!
Дзвоніть, пишіть, приходьте! Чекаємо на Вас!
 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *