«ЛоксМайстер Київ-Центр» радить: чому важливо свочасно робити профілактику поломки замків дверей

Ситуації, коли ламається або заклинює замок, трапляються не так вже й часто. При цьому проблема, що з’являється раптово, може всерйоз і надовго змінити ваші плани, лишаючи після себе не лише стрес, а й часом значні фінансові втрати.

Клієнти, які принаймні одного разу пережили такий невдалий досвід експлуатації дверного замка чудово розуміють, наскільки важливо:
– встановити замок, який відповідає всім вимогам якості та безпеки,
– правильно його експлуатувати, не нехтуючи заходами профілактики поломок,
– мати в телефоні номер хорошого майстра, який зможе швидко, якісно та професійно виконати ремонт дверного замка.

Проблем з замком може бути багато: від простого заклинювання до поломки робочої частини ключа прямо в замковій щілині. Досвід фахівців «ЛоксМайстер Київ-Центр» на вул. Гоголівська, 48 свідчить, що для уникнення подібних неприємностей, часто достатньо просто дотримуватися наступних правил профілактики:
– Необхідно уважно і акуратно вставляти ключ в свердловину.
– Провоити регулярне очищення,та за потреби, змащування замка.
– Якщо ключ вже застряг в замковій щілині, не слід докладати зайву силу, щоб його дістати: смикати, повертати і т. ін.

Якщо у вас час від часу відбуваються дрібні неприємності з механізмом, не варто відмахуватися від них, чекаючи великої поломки. Краще відразу викликати фахівця «ЛоксМайстер Київ-Центр», який зробить ремонт замка дверей або замінить його на новий.

Фахівці «ЛоксМайстер Київ-Центр» – саме ті, хто дійсно здатний допомогти вам у критичній ситуації. Але щоб не доводити до неї, краще зверніться до нас заздалегідь, коли ви тільки помітили погіршення у функціонуванні механізму. Тоді, можливо, заміна замку не знадобиться, і обійдеться все ремонтом. Якщо ж врятувати виріб не вдасться, наші фахівці можуть запропонувати вам купити якісний дверний замок і встановити його.

Слідкуйте за станом дверних замків, а для їх якісного професійного сервісу звертайтеся в «ЛоксМайстер Київ-Центр» на вул. Гоголівська, 48!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *