«ЛоксМайстер Київ-Центр» радить: як обрати навісний замок для хвіртки або господарського приміщення на дачі

Якщо у вас є приміщення, яке ви не можете перевіряти кожен день – воно стає вразливим для грабіжників. Тому для дачі, підсобного приміщення або хвіртки заміського будинку важливо обрати надійну систему замикання.

З таким завданням відмінно впорається навісний замок. Це досить проста та доступна за ціною продукція безпеки, яку можна встановити практично на будь-які двері з мінімальними витратами.

Давайте разом розберемося, як обрати правильний навісний замок, який не лише ефективно захищатиме від зловмисників, а й прослужить довго та без проблем.

Насамперед, фахівці «ЛоксМайстер Київ-Центр» на вул. Гоголівська, 48 радять звернути увагу на тип замку. Навісна конструкція складається з корпусу, в якому розміщено запірний механізм, дужки і отвору для ключа. Рівень захисту замку залежить не тільки від внутрішньої «начинки», але і від розташування дужки. Чим краще вона захищена, тим нижче ризик, що зловмисники її розпиляють, зріжуть або виб’ють.

Навісний замок для хвіртки може бути:
– Відкритим – дужка розташовується вгорі корпусу і має форму півкола.
– Закритим – дужка ховається в корпусі, тому зламати або розпиляти її неможливо.
– Грибоподібним – дужка нагадує стрижень з приливної капелюшком. Вкрай важливо правильно підібрали розмір пристрою. Якщо зазори мінімальні – ризик спилювання зменшується. тому що провушини повністю закриють дужку.
– Напівзакритим – з циліндричною дужкою, фіксуюча частина якої занурюється в корпус. Замикаюча область захищена за допомогою провушин.

Важливо також врахувати вплив кліматичних умов. Якщо замок буде постійно знаходитися на відкритому повітрі, варто обирати моделі, які добре захищені від вологи, морозу, спеки, туману тощо.

Фахівці «ЛоксМайстер Київ-Центр» також радять в обов’язковому порядку звертати увагу на матеріал, з якого виготовлений замок. Адже від цього безпосередньо залежить, як довго прослужить замок, чи буде він піддаватися руйнівному впливу зовнішніх факторів.

Матеріали, з яких виготовлено замок, можуть бути наступні:
– Чавун: використовується для виготовлення недорогих навісних замків. Як правило, їх важко зламати, вони не деформуються і не бояться корозії, проте чавун є певною мірою крихким матеріалом.
– Сталь і загартована сталь – це надміцні замки, що мають тривалий термін експлуатації та відмінно протистоять зламу.
– Латунь – міцний матеріал, стійкий до корозії. Корпус латунного замку важко розколоти.
– Легкі сплави – використовуються для простих замків з низьким рівнем захисту, оскільки ці замки легко збити і пошкодити. Також вони піддаються впливу вологи і перепадів температур.

І, нарешті, навісний замок для хвіртки варто обирати, враховуючи тип секретності.

Фахівці «ЛоксМайстер Київ-Центр» нагадують, що в циліндрові механізми замків впроваджені штифти, переважно їх велика кількість. Тому такі конструкції більш надійні, до них важко підібрати ключ. В дискових моделях штифти замінені дисками з прорізами, а в сувальдних модифікаціях спеціальні пластини блокують ригель замикаючого механізму.

Для надійного захисту доцільно використовувати кодові замки. У них впроваджені диски, і для відкриття потрібно вводити секретний код. У такій конструкції головна перевага – важко підібрати правильну комбінацію. Крім того, замок не піддається розкриттю відмичкою. Якщо потрібно, його можна перекодувати.

Також фахівці «ЛоксМайстер Київ-Центр» радять при підборі відповідного навісного замка довіряти виробнику, який сертифікує товар і надає надає відповідні гарантії.

В «ЛоксМайстер Київ-Центр» доступний широкий асортимент навісних замків провідних світових виробників: MUL-T-LOCK®, ABLOY®, TOKOZ®, здатних ефективно захистити хвіртку, підсобне чи господарське приміщення дачі та вирішити будь-які інші важливі для Вас задачі. Звертайтесь в «ЛоксМайстер Київ-Центр» – ми допоможемо!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *