«ЛоксМайстер Київ-Центр» радить: вхідні двері і фен-шуй

Продовжуючи позитивну атмосферу, задану Днем сміху – 1 квітня, фахівці «ЛоксМайстер Київ-Центр» на вул. Гоголівська, 48, вирішили дещо відволіктися від матеріального світу та розглянути двері з метафізичного боку, підготувавши підбірку матеріалів про вхідні двері і фен-шуй, яку ми і пропонуємо до Вашої уваги.

Авторами популярного вчення фен-шуй є стародавні китайці, які доволі детально вивчили та записали свої спостереження про те, як зробити своє життя щасливим і багатим. Є в ньому і багато думок про вхідні двері. За вченням фен-шуй, вхідні двері є певним бар’єром для потоків різних енергій, які йдуть в будинок.

Тому від їх правильного розташування та зовнішнього вигляду залежить, чи буде життя у будинку успішним. Адже саме вхідні двері можуть як захищати від руйнівної і негативної енергії, запускаючи в будинок позитивну енергію, так і навпаки.

Зокрема, одним з важливих моментів є розташування інших міжкімнатних дверей щодо вхідних дверей. Якщо ви проживаєте у приватному будинку, то на другому поверсі над вхідними дверима ні в якому разі не можна розташовувати туалет. Це буде поганою ознакою, і вся енергія, яка проникає в будинок через вхідні двері, буде неминуче спотворюватися енергією нечистот, тому, плануючи своє житло, ніколи не використовуйте таке розташування кімнат. В цьому сенсі у набагато кращій ситуації знаходяться мешканці квартир у багатоповерхових будинках, де зазвичай типове планування не передбачає розміщення туалету над вхідними дверима, але тут має місце інша небезпека: як правило, туалет в квартирі нерідко знаходиться на одній осі з вхідними дверима. Це загрожує тим, що позитивна енергія, яка проникає в будинок, не буде активізуватися і сприятливо впливати на загальну атмосферу житла, а відразу буде рухатися в туалет, а звідти піде в каналізацію та вентиляційні решітки. Це означає, що ваші фінансові можливості будуть постійно танути, не збільшуючись і не примножуючись. Запобігти такому неправильному розподілу енергії можна декількома способами.

Для цього доцільно обов’язково закривати двері в туалет, а на самих дверях із зовнішнього боку потрібно повісити невелике дзеркало, яке загальмує і зупинить потік позитивної енергії, що йде від вхідних дверей. Також слід завуалювати двері в спальню і ванну кімнату, якщо вони розташовані навпроти вхідних дверей.

І взагалі, найкраще повісити на виході з коридору бамбукову фіранку.

Як відомо, вхідні двері можуть бути виготовлені як з дерева, так і з металу. Ці матеріали, в залежності від місця розташування вхідних дверей, можуть або активізувати потік позитивної енергії, або перетворювати її в негативну. В цьому випадку, потрібно дізнатися компасний напрямок двері. Вхідні двері, що виходять на північ, захід і північний захід, мають бути з металу. Колір може бути всіх металевих відтінків, а також коричневий і жовтий. Двері, яка виходять на південь і південний схід, можуть бути виготовлені з дерева. Бажаний колір – темно-синій. Для інших сторін світу особливих рекомендацій немає. Непоганим варіантом вважаються металеві двері з обробкою деревиною. Фен-шуй не рекомендує встановлювати моделі вхідних дверей зі склом. Не дивлячись на його загартованість і міцність, скло буде символізувати крихкість і незахищеність вашого житла.

Вхідні двері мають відкриватися всередину будинку. Це буде залучати удачу і позитивну енергію, яка не повинна зустрічати на своєму шляху при проникненні в будинок щонайменшої перешкоди. Щоб залучити багатство, можна повісити на вхідний ручці з внутрішнього боку три китайські монетки. Це є символом того, що гроші вже в будинку. Щоб активізувати і посилити потоки позитивної енергії, необхідне яскраве освітлення вхідних дверей, як з її зовнішнього боку, так і з внутрішнього. Це дозволить не накопичуватися негативну енергію в темних кутках. Так само дуже важливо, щоб простір навколо вхідних дверей не був захаращений різними речами. Адже вхідні двері – це предмет інтер’єру, який не терпить навколо себе інших предметів і елементів. І звісно, не варто забувати про ефективну безпеку дверей.

В «ЛоксМайстер Київ-Центр» представлений широкий асортимент вхідних дверей вітчизняного («Сталь-М») і іноземного виробництва (RB-DOORS®), які відрізняються підвищеними характеристиками міцності завдяки використанню високоякісних матеріалів та комплектуючих. А доукомплектація їх продукцією безпечного замикання найкращих світових виробників, серед яких MUL-T-LOCK®, ABLOY®, ROSTEX® дозволяє перетворити будівлю у справжню неприступну фортецю. Потрібний колір дверей забезпечить декорування дверного блоку і бічних накладок МДФ ізраїльською ПВХ-плівкою Vinorit®. Це дозволить забезпечити не лише відмінну безпеку, а й, що також досить важливо, – стиль та декор світового рівня, а також потрібне за фен-шуй кольорове рішення.

Отже, замовляйте якісні безпечні та надійні вхідні двері з професійним монтажем в «ЛоксМайстер Київ-Центр» на вул. Гоголівська, 48. Ну а вірити чи не вірити у фен-шуй – вирішувати Вам.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *