«ЛоксМайстер Київ-Центр» захищає вантажі комерційного транспорту з допомогою Viro Van Lock

Безпека вантажу комерційного транспорту – важливий аспект, якому фахівці «ЛоксМайстер Київ-Центр» на вул. Гоголівська, 48 завжди приділяли увагу. У нас є все необхідне, щоб надійно захистити Ваш вантаж, а його доставка була успішною та не викликала жодних проблем.

Тому коли до нас в магазин звернулись представники однієї з логістичних компаній із проханням захистити їх вантажівку, аби унеможливити крадіжки вантажу, ми відразу запропонували ефективне перевірене рішення – систему блокування Van Lock відомого італійського виробника продукції безпеки – компанії Viro.

Замок Van Lock для вантажних автомобілів і автофургонів – інноваційна система з унікальною, запатентованою, еліптичної формою замка без кутів, нерівностей і точок захоплення. Виконана з міцної нержавіючої сталі, вона дозволяє встановлювати замок як на задні двері, так і на бічні розсувні двері. За наявності парної версії КА (з одним ключем) систему закриття можна встановити одночасно і на задні, і на бічні двері. Van Lock може бути встановлений практично в будь-якій ситуації, так як компенсує, завдяки наявності спеціальних прокладок, будь-які перекоси дверей. Van Lock легко закривається шляхом натискання і забезпечує високу ступінь безпеки завдяки надійній системі фіксації, наявності ключів з 7 штифтами і спеціальної пластині для захисту від висвердлювання.

Замок Van Lock від Viro забезпечує наступні переваги:

• Закривається одним натисканням на корпус (автоматично) – неможливо забути зачинити. За необхідності, виставляється режим «завжди відкрито» – немає ризику випадкового замикання.
• 7-піновий циліндр – високий ступінь секретності.
• Англійський ключ складного профілю.
• Шаблон для установки замку в комплекті.
• Ключ виймається тільки при закритому замку.

Отже, після узгодження з клієнтом, замок Замок Van Lock від Viro було успішно встановлено на задні двері вантажівки клієнта, який відтепер повністю впевнений у безпеці вантажу.

За потреби, фахівці «ЛоксМайстер Київ-Центр» завжди готові надати необхідні консультації, виконати сервісне обслуговування та усе необхідне, щоб безпека вантажу була на найвищому рівні!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *