«ЛоксМайстер Дніпро» розробив систему контролю доступу для ТОВ «Новіс»

Організація системи контролю доступу – один з видів послуг, що надають фахівці мережі магазинів «ЛоксМайстер». Це можуть бути як прості системи "замок-кнопка", так і просунуті системи з контролем входу-виходу і моніторингом подій – все залежить від особливостей об’єкта, на якому передбачається її розмістити, кількості людей, які будуть користуватися нею і безлічі інших чинників.
 
До даних систем пред’являються досить високі вимоги, оскільки, як правило, встановлюються вони в місцях, які акумулюють значні потоки людей – відвідувачів, клієнтів, співробітників – в офісних, медичних центрах, промислових об’єктах, де важливо чітко розмежувати права доступу. Саме таку систему розробили і встановили для компанії "Новіс" фахівці магазину «ЛоксМайстер Дніпро» (Дніпропетровськ).
В технічному завданні було вказано, що система має управляти електромеханічним замком на вході у виробничий цех. Вхід і вихід персоналу – за картками. Також, замок повинен відкриватися натисканням кнопки з поста охорони. Всі дії в системі (вхід співробітника, вихід співробітника, спроба входу за непрописаною карткою) повинні моніторитися у режимі реального часу, з можливістю вивантаження даних для їх подальшого аналізу фахівцями служби безпеки. Також, вже у процесі монтажу, замовник вирішив додати домофон на цей самий вхід, і можливість відкривати замок на цих дверях кнопкою на домофоні.
 
Виходячи з вимог замовника, фахівці «ЛоксМайстер Дніпро» розробили і встановили систему контролю доступу на базі мережевого контролера Rosslare AC-115. Даний контролер дозволяє контролювати одні двері на вхід і на вихід, контролювати дії 2400 користувачів, має пам’ять на 2000 подій. Крім цього, з’єднавши цей контролер з ПК, можна відстежувати в режимі реального часу, що відбувається з дверима, що контролюються, а також здійснювати облік робочого часу по кожному співробітнику. На двері були встановлені два зовнішніх зчитувача безконтактних карток стандарту MIFARE 13.56 МГцRosslare AY-K25. Крім цього, на пост охорони була додана кнопка виходу і домофон. Після короткого, але ємкого інструктажу фахівцями «ЛоксМайстер Дніпро», в систему були прописані перші користувачі і все запрацювало!
В результаті, компанія «Новіс» отримала сучасну систему контролю доступу, яка дозволяє ефективно управляти доступом до виробничих приміщень великої кількості співробітників, забезпечивши тим самим якісно новий рівень безпеки об’єкта, а «ЛоксМайстер Дніпро» (Дніпропетровськ) – задоволеного клієнта, який високо оцінив переваги сучасних технологій безпеки.
 
Кваліфіковані фахівці мережі магазинів «ЛоксМайстер» здійснюють не лише продаж продукції безпечного замикання та контролю доступу, але й надають повний спектр супутніх послуг: консультація з питань безпеки, ремонт, професійний монтаж, виготовлення ключів, перекодування замків, встановлення вхідних дверей тощо.
 
Наш досвід – ключ до вирішення Ваших проблем!
Дзвоніть, пишіть, приходьте! Чекаємо на Вас!
 
 
 
 
 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *