«ЛоксМайстер на Подолі» презентує сучасні замкові технології на форумі InnoTech Ukraine 2016

11-12 березня в столиці України відбувся другий щорічний форум інноваційних технологій, який демонструє розвиток науки і техніки, – InnoTech Ukraine 2016.

НСК «Олімпійський» зібрав під своїм дахом більшість українських і зарубіжних фахівців у сфері інновацій, щоб показати усі останні досягнення сучасних технологій, серед яких були і спеціалісти магазину «ЛоксМайстер на Подолі».
Подія об’єднала  декілька зон, що надало можливість аудиторії знайти саме те, що її цікавило. Так, в рамках форуму InnoTech Ukraine 2016 протягом двох днів працювала виставкова демозона, де «ЛоксМайстер на Подолі» представив інноваційні технології в галузі безпечного замикання:
 
– останню розробку всесвітньо відомого концерну ASSA ABLOY – технологію CLIQ® (Клік) – ультимативну систему безпеки, що поєднує у собі два рішення: надійність механічних циліндрів класу високої безпеки та унікальність електронного блокування.
циліндри ENTR™ від компанії MUL-T-LOCK® – інтелектуальне рішення замикання стандарту High Security на основі циліндрів Interactive+, що дозволяє керувати замком зі звичайного смартфону за допомогою мобільного додатку ENTR™.
– електронну систему зберігання та контролю механічних ключів MUL-T-LOCK® TRAKA 21 (Мультилок Трака) – сучасне ефективне рішення, яке допомагає на якісно новому рівні відстежувати та вести облік ключів.
 
Смарт-рішення в сфері безпеки –  технології майбутнього в галузі безпечного замикання  – викликали надзвичайний інтерес з боку відвідувачів форуму, сере яких  були  як пересічні громадяни, так і професіонали, відомі суспільні діячі та політики. 
І цілком зрозуміло, чому. Адже сучасні технології в галузі безпечного замикання, представлені на форумі, здатні кардинально змінити якість життя. Так, серед основних переваг циліндрів ENTR™  від компанії MUL-T-LOCK®
   
Патентована технологія на базі перевіреного часом та досвідом професіоналів циліндра MUL-T-LOCK® Interactive+ стандарту High Security.
 
Свобода від ключів.
 
Зручне самостійне адміністрування прав доступу та керування відчиненням та зачиненням замка через смартфон.
 
Широкий вибір пристроїв керування.
 
Резервне відчинення замка механічним ключем, захищеним від несанкціонованого дублювання.

Продукція з технологією CLIQ® має наступні переваги:   

Ключі CLIQ® захищені від несанкціонованого дублювання і додатковий ключ можна виготовити лише у Авторизованих центрах з виготовлення ключів при наявності картки користувача.
 
Циліндри CLIQ® класу Extra Security на основі ключових платформ MUL-T-LOCK® Interactive+ та ABLOY® Protec2 захищені від бампінгу, відкриття відмичками та свердління.
 
Права доступу ключів CLIQ® можуть бути оперативно змінені, а загублені ключі – виключені з системи без механічного перекодування циліндрів. Для виконання цих маніпуляцій потрібно звернутись до Локсмайстер-центру.
 
За потреби можна замовити послугу зі зчитування журналу подій у системі. Усі події у системі фіксуються у журналі, що зберігається як у ключах, так і в циліндрах CLIQ® (Клік).

Електронна система контролю ключів MUL-T-LOCK® Traka21 – іноваційне рішення для малих і середніх підприємств, що надає можливості керування та моніторингу до 21-ї одиниці ключів та має наступні особливості:  

Видає та приймає ключі лише після введення індивідуального коду користувача на сенсорному дисплеї.
 
Надійно фіксує ключі у комірках за допомогою іноваційного брелока iFob та міцного одноразового кільця, яке унеможливлює самостійну заміну ключа.
 
Використовує технологію plug and play, що дозволяє швидко визначити та конфігурувати пристрій без підключення до персонального комп’ютера.
 
Побачити та оцінити ефективність усіх запропонованих рішень з безпечного замикання можна у магазині «ЛоксМайстер на Подолі» та інших магазинах мережі «ЛоксМайстер» та уповноважених дилерів.
 
Кваліфіковані фахівці мережі магазинів «ЛоксМайстер» здійснюють не лише продаж продукції безпечного замикання та контролю доступу, але й надають повний спектр супутніх послуг: консультація з питань безпеки, ремонт, професійний монтаж, виготовлення ключів, перекодування замків, встановлення вхідних дверей тощо.
 
Наш досвід – ключ до вирішення Ваших проблем!
Дзвоніть, пишіть, приходьте! Чекаємо на Вас!

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *