«ЛоксМайстер» організував систему контролю доступу та безпеки в готелі преміум-класу «Хілтон Київ»

Потужним поштовхом і найбільшим успіхом в розвитку готельного бізнесу в Україні стало відкриття в Києві першого готельного комплексу від всесвітньої мережі готелів Hilton. Готель-красень носить назву Hilton Kyiv, розташований в центральній частині міста біля Оперного театру та Золотих воріт. Проект будівництва готельного комплексу також включає в себе систему автоматизованих швейцарських міні-барів і так звану систему Smart Trey, забезпечує контроль продовольства і сухих продуктів.
З вікон Hilton Kyiv відкриваються мальовничі пейзажі, панорамні види на Ботанічний сад та схили Дніпра. Висота будівлі сягає 26 поверхів, загальна структура готелю складає 262 номери. Кожна кімната відрізняється вишуканістю і сучасним дизайном. Статус номерів варіюється від стандартних, підвищеного комфорту, люксових варіантів до номерів для дипломатичних місій і навіть президентського рівня. Інфраструктура Hilton Kyiv також включає шикарний бізнес-центр, зали для конференцій і засідань, оздоровчий центр Health Spa з басейном і фітнесом, зал для балів на 350 осіб, два ресторани, є підземний паркінг і цілодобові бари з хрусткими снеками.
 
Hilton Kyiv Мінібари MINIBAR SYSTEMS Хилтон
Облаштування і надійна безпека готельного комплексу забезпечено завдяки тісній співпраці з компанією «ЛоксМайстер Академмістечко» та її фахівцям. Як вже говорилося, технологічні розробки «ЛоксМайстер» дозволили реалізувати новітню систему автоматизованих міні-барів з використанням сенсорних датчиків, за допомогою яких можна контролювати споживання продуктів, оптимізувати облік продовольства, автоматично передаючи дані на головний комп’ютер. Така система дозволяє істотно спростити роботу персоналу, ефективно використовувати робочий час і координувати переміщення продукції.
В цілях підвищеної безпеки готелю Hilton Kyiv, розробниками «ЛоксМайстер Академмістечко» встановлена новітня система KeyWatcher®, яка контролює ключі найвищої пріоритетності та підзвітного використання. Експлуатація цієї системи захисту відповідає стандартам ресторанів такого класу. Важливо зауважити, що система KeyWatcher® є повноцінним і вдосконаленим варіантом управління безпекою, а зростаюча популярність цієї системи в Україні свідчить про високі темпи розвитку вітчизняного ресторанного бізнесу.
Hilton Kyiv KeyWatcher контроль ключи
Також фахівцями «ЛоксМайстер Академмістечко» встановлено спеціальний модуль виробництва американської компанії Morse Watchmans, впроваджуваний в загальну систему безпеки і контролюючий безконтактні картки.
 
Hilton Kyiv Securitron EffEffЗ допомогою розробників «ЛоксМайстер» готельний комплекс Hilton Kyiv оснащений посиленою системою контролю доступом. Багатофункціональний набір необхідних елементів створює умови для безперебійності системи, захисту від найменших деструктивних факторів. Це електромеханічні засувки і електрорігелі EffEff®, електромагниты SECURITRON®, а також магніти для фіксації, утримання дверей у відкритому стані при евакуації та запасних виходах.
Інноваційні пропозиції компанії «ЛоксМайстер Академмістечко», які впроваджуються в систему безпеки готельного комплексу Hilton Kyiv, дозволяють вирішувати насущні, злободенні проблеми керівництва з питань захисту гостей готелю та їх майна. Постійна взаємодія фахівців «ЛоксМайстер» і адміністрації готелю дозволяє підтримувати контроль над системою безпеки в постійному режимі, оперативно реагувати на будь-які зміни і вирішувати всі питання, пов’язані зі зручністю користування і експлуатації.
Професіонали «ЛоксМайстер Академмістечко» надають органічне сприяння і чудово розуміють філософію цієї брендової, найбільшої в світі мережі готелів Hilton, сповідає бездоганність і комфорт, трепетну турботу про своїх гостей. Але, як відомо, ніяке зручність не можливо без якісної системи захисту і безпеки. Тому тільки завдяки компанії «ЛоксМайстер», комфорт і спокій гостей готелю Hilton Kyiv завжди в надійних руках і за міцним замком.
 
 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *